Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztatagyulladás? Vagy mi...

Prosztatagyulladás? Vagy mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Hónapok óta égő érzés van a húgycsövemben (néha elmegy 1-2 napra, majd visszajön), bár nem erős, de azért ott van, illetve gyakori vizelési ingerem van. Több urológusnál is jártam már (állami és magánorvosnál egyaránt), sem az ultrahangon, sem a tapintásos vizsgálaton nem találtak gyulladást vagy rendellenességet, az orvosok szerint teljesen ép a prosztatám és a hólyagom is. A vizeletem legalább legalább 5-6 alkalommal lett megvizsgálva, nem tenyészett ki belőle se gomba, se baktérium, és minden más is negatív volt az összes vizsgálaton, egyedül a vizelet fajsúly kicsit magasabb a kelleténél. Nemi betegség 100%, hogy nincs.


4 évvel ezelőtt volt egy hónapokig tartó prosztatagyulladásom, de abból kigyógyultam, és 3 évig nem volt semmi bajom, egészen addig, ameddig el nem kezdődtek a fent említett problémák. A tünetek jelentkezése előtt elég sokat ültem, nem mozogtam, és rengeteget stresszeltem, ami biztosan hozzájárulhatott a problémához. Van valakinek bármi ötlete, hogy mi lehet a problémám, illetve milyen orvoshoz vagy vizsgálatra kellene még elmennem?


27/F



2018. dec. 2. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek a mikrobiológiai kitenyésztések csak egészen szélsőséges esetben eredményesek.
2018. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!