Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhén megütöttem a herém....

Enyhén megütöttem a herém. Elmulik pár napon belül vagy menjek vele orvoshoz mihamarabb?

Figyelt kérdés
Tegnap este véletlen megütöttem, alig éreztem majd egy 20 percre rá elkezdett kicsit fájni az alhasam és a jobb herém. Lefeküdtem, birtam rendesen aludni, felébredtem éjszaka, de akkor egyáltalán nem éreztem, meg reggel se. Most viszont, ahogy napközben teszek-veszek megint érzem. Maszturbálni birtam. Nincs hányinger, láz. Viszont elég parázós tipus vagyok, ezért a szokásos reggelim nehezen ment le.

2018. dec. 3. 12:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kinézetre, illetve tapintásra nem látszik semmi.
2018. dec. 3. 12:15
 2/12 anonim ***** válasza:

És szerinted mit fog csinálni az orvos? Mármint azon kívül, hogy kiröhög.

Nem parázós vagy hanem hipohonder.

2018. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. dec. 3. 12:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem rosszabbodott, és nem is fáj folyton, várj pár napig, valószínűleg rendbejössz. És ne figyelgesd magad folyton, hogy most fáj, nem fáj, kicsit fáj stb., mert csak bebeszéled magadnak úgy, hogy fáj.
2018. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmi probléma .Ha ismernéd a herék belső fel építését ,

1 pillanatig sem aggódnál .

2018. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azt vettem észre, ha fekszem elmulik.

Dél után is elaludtam 1 órára és ugy ébredtem, hogy semmi. Csak ahogy felkeltem, elmentem boltba, kicsit mozogtam megint elkezdtem érezni, ezt az enyhe fájdalmat.

2018. dec. 3. 20:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod. Próbálj túllépni rajta.
2018. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azért én elmentem vele urologhoz.

Jobb mellékhere gyulladás az ütés következtében.

10 napos antibiotikum kura.

2018. dec. 7. 16:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8: Kicsit össze vannak itt zagyválva a dolgok.. ütés következtében így nem alakul ki gyulladás, főleg olyan nem, amire antibiotikumot írnak..

A legvalószínűbb az, hogy már volt egy kialakult, ám addig tünetmentes gyulladás, ami az ütés következtében vált fájdalmassá. Magának a gyulladásnak valójában semmi köze az ütéshez.

2018. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor igy.

Remélem ettől elmúlik.

2018. dec. 9. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!