Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Milyen nemi betegségek terjednek orális úton? Ha az aktus után fertőtlenítő szappannal tisztálkodtam lehet akármilyen problémám?

2018. dec. 3. 12:13  Privát üzenet  

A válaszok
Pfúúúúj, undorító. Konkrétan nem tudom, de volt erről egyszer egy rádióműsor. Nagyon sok betegség terjed és egyre jobban. Mindenféle szájrákokról beszéltek, amik régen nem voltak... csak lentebbi testtájakon. Mármint rosszul fogalmaztam: Szóval lenti testtájak betegsége a szájban újfajta rákokat okoz, valami ilyesmi.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2018. dec. 3. 12:18 Privát üzenet
tünetmentes hpv-ből szájrák

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2018. dec. 3. 12:22 Privát üzenet
A fertőtlenítő szappan nem segít.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2018. dec. 3. 12:47 Privát üzenet

Parancsolj, olvasgass élvezettel: [link]

És a fertőtlenítő szappan nem véd meg semmitől, pláne a vírusos betegségekre abszolút hatástalan. Ha védene, akkor szerinted szajkóznák, hogy csak a gumi óvszer véd meg a nemi betegségektől? (És még az sem 100%, ha kicsit kifolynak a testnedvek.)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2018. dec. 3. 12:49 Privát üzenet
Szopni nyalni, ezzel jár. De legalább addig jó volt.

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2018. dec. 3. 14:32 Privát üzenet

Akinek megéri kockázatot bevállalni szopással,nyalással,ám csinálja .A legtöbb fertőzést,vírust így lehet összeszedni.

A megszerzéséhez nem sok idő kell,a kigyógyulás viszont nem mindig sikerül .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2018. dec. 3. 17:41 Privát üzenet
Bármilyen nemi betegséget el lehet kapni, de jóval kisebb eséllyel, mint közösükés útján.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2018. dec. 8. 02:37 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért fertőtlenítő szagú az ondóm?
Milyen étellel, porral vagy akármilyen erősitő szerrel próbálkozhatnék?
Fordyce foltok megjelenhetnek akármilyen korosztályban a nemi szerven?
A fertőtlenítő spray ártalmas - e a makkra nézve?
27 vagyok. Nem dúsul az arcszőrzetem! Úgy nézek ki mint egy 16 éves. Létezik valami hormonkezelés, vagy akármilyen módszer hogy végre férfias legyen a külsőm is?
Tömegnövelő porok fogyasztása hatással van a péniszre akármilyen formában? (akár méretbeli változások vagy impotencia veszélye stb. )

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!