Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért görbe ennyire a péniszem...

Miért görbe ennyire a péniszem? Többi lent

Figyelt kérdés
Nagyon durván görbül lefelé és nemcsakhogy zavar hanem nagyon nem jól néz ki és a bőr ha hátrahúzom miközben áll a péniszem akkor nem is marad ott.. nagyon zavar ezellen mit lehet tenni

2018. dec. 4. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A bőrnek nem feltétlen kell ott maradni, ahová hátra húzod. Sokaknak visszacsúszik magától a makkra - mereven is.

Tenni görbeség vagy a fitymád visszacsúszása ellen szeretnél?

2018. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha végleg nem bírod elviselni, akkor plasztikai műtét. Mivel szerencsére a műtét előtt a sebész minden tekintetben szeretne meggyőződni arról, hogy orvosi szempontból is valóba indokolt a beavatkozás, akkor talán felvilágosít téged arról, hogy funkcionálisan semmi gondot nem okoz jelen állapotában sem. A műtéti beavatkozásoknak ugyanis van kiszámíthatatlan kockázata is, tehát előfordulhat, hogy műtét után ugyan egyenes lesz a szerv, de használhatatlan.
2018. dec. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A görbeség idegesít és műtétet nem akarok
2018. dec. 4. 17:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz műtétet akkor semmit sem tudsz kezdeni,max ha a másik irányba el nem töröd
2018. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is lefelé görbül mereven is de már nem zavar
2018. dec. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen és nagyon zavar:( szinte csak kutya létezik, ahol a nő van felül meg persze teljesen kizárva, és hát rányomja a bélyegét magára az ismerkedésre is, amihez az idő előre haladtával egyre kevésbé van kedve az embernek.. én vállalnám a műtét ha tudnám, hogy biztosan jó eredménye lesz, de amilyen előtte utána képeket láttam eddig az nem valami bizalomgerjesztő.. :(
2018. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!