Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggel úgy kelek fel, hogy...

Reggel úgy kelek fel, hogy "mindjárt elájulok, ha nem eszem valamit". Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nem tudok fogyni sem, próbáltam diétázni, de annyira elgyengülök tőle hogy 1 nap után már kopog a szemem, 2 napra már besárgultam. Futni sem bírok rendszeresen, van hogy ráveszem magam és 1 hétig nagy nehezen csinálom, de utána leállok és kell hozzá 2 hét pihenő mire újra összeszedem magam. Orvosok azt mondták hogy Gilbert szindrómám van, de ennek nem kéne ilyen tűnetei legyenek. Minden zsír a hasamra megy, belülre (sörhas). És fel is puffadok sokszor miután ettem, de nincs diszkomfort érzésem se hasmenés se görcsölés semmi, csak látom hogy felpuffad a hasam. Valamit tipp?
2018. dec. 13. 00:09
 1/3 A kérdező kommentje:
35 vagyok és ez a helyzet már úgy 10 éve fennáll.
2018. dec. 13. 00:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Gilbert szindrómád van, bármi is legyen az.
2018. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy kelek fel reggelente hogy mindjárt elájulok h nem vérvétel ki.Utána én is egyből a kajára gondok.
2018. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!