Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületi műtétem volt...

Ismeretlen977 kérdése:

Fitymaszükületi műtétem volt tegnap. Körülmetélést végeztek el rajtam. Mennyi ideig tartana a felépülési idő? Annyira nen fáj most, csak ha makkomhoz hozzáér például a boxer akkor az nagyon kellemetlen. Mennyi ideig volna érzékeny a makkom?

Figyelt kérdés
2018. dec. 14. 11:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Tartana? Volna? Akkor most megvolt a műtét vagy nem???
2018. dec. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Megvolt,persze.

Ugy értettem hogy mennyi idő mulva mulna el ezaz érzékenység? Mert irtam hogy nagyon érzékeny a makkom ha hozzáér valami.

2018. dec. 14. 11:38
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Rosszul használod az igeidőket.

Több hétig is eltarthat,de 2 hét biztos lesz,mire változni fog,gyógyul.Viszont,hogy meddig lesz érzékeny a makkod,arra sajnos nincs pontos válasz,mert valakinek pár hétig marad érzékeny,valakinek pár hónapig,de olyan is van,akinek érzékeny marad élete végéig.

2018. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
kb 3-6 honap, mire anyira helyrejon, hogy az alsonemu egyaltalan ne zavarja.
2018. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Olyan sok???

Olvastam, hogy volt akinek ugyan ilyen műtétje volt de 3-4 hét mulva az alsónadrágra sem volt érzékeny.

Akkor ez hülyeség lenne???

Mert az orvosom azt mondta kb. 3 hét és rendbe leszek teljesen.

Most akkor kinek hidjek??

2018. dec. 14. 15:06
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
A helyesírási szótárnak. (hidjek/higgyek, nen/nem, tartana+volna=feltételes mód. És akkor így mentél te műtétre, hogy még csak fogalmazni se tudsz...nó komment...)
2018. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia. 2-3 het utan en mar jol viseltem, ne parazz, nem lesz gond
2018. dec. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azért van kitalálva ez az oldal , hogy helyesen irjak...hanem azért hogy a problémáimra mrgoldást találjak. Ha nem tudsz irni jó véleményt akkor inkább ne is szolj hozzá a témához ha csak kötekedni tudsz.
2018. dec. 15. 12:28
 9/16 A kérdező kommentje:
Remélem 2hét elteltével már nem lesz érzékeny csak minimálisan..
2018. dec. 15. 12:30
 10/16 anonim ***** válasza:
13%

Tökmindegy, milyen oldalra írsz, vagy hogy az mire van kitalálva, ha képtelen vagy értelmesen írni, fogalmazni, kifejezni magad, nem csoda hogy mintapéldája leszel, hogyan .n.e. cselekedjen egy értelmes ember, aki megoldást akar magának nem pedig pluszproblémát, mert most így ha cseberből-vederbe, akkor azt csak magadnak köszönheted, kérdező! Felkészületlenül, önmagadat kifejezni nem tudván orvoshoz menni öngyilkosság, biztos körülmetélés! Meg is kaptad, nem?

Akkor ha most egy életre érzékeny marad, mert te speciel nem vagy képes megszokni az érzékenységet, akkor örülhetsz, mert akárhány kérdést kiírhatsz még ide vagy bárhová, soha és senki nem fog tudni neked segíteni, akármit csinálsz, mert elcseszted a farkad egy életre!

2018. dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!