Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha egy férfi elkötteti magát...

Ha egy férfi elkötteti magát az mit jelent pontosan és miért teszi azt?

Figyelt kérdés
Hallottam valahol és nem igazán értettem...

2018. dec. 15. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem lesz több gyereke, kivéve ha jóban van Murphy-val. ismerek olyan embert, akinek becsúszott egy kislány, padig elvileg steril volt.
2018. dec. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baba. Steril lesz a férfi. A "puska" ugyan úgy működik, csak nincs megtöltve.

Röviden tömören ennyi.


Ha érdekel részletesebben google.

2018. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 TR75 ***** válasza:
20%
Nem szeretne "véletlenül" elfelejtett fogamzásgátló miatt aggódni, nem szeretne gyereket (hogy miért, az megint egyénenként különbözik).
2018. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mi van akkor, ha később mégis szeretne??
2018. dec. 15. 17:06
 5/12 TR75 ***** válasza:
Elvileg helyreállítható.
2018. dec. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TR75 ***** válasza:

Nem mellesleg, spermája lesz, tehát gyereke is lehet, az már más kérdés, hogy művi úton jöhet csak létre a megtermékenyítés.

De, mint említettem, elvileg helyreállítható.

2018. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Aki erre vállalkozik, általában VÉGLEGESen nem akar soha többé gyereket. Itthon nagyon ritkán végzik (vente csupán 20-30 férfi akar ilyet), mivel sok tévhit kering, és szélsőségesen rettegnek a "férfiasságuk" elvesztésétől.

Külföldön viszont gyakori műtét. Aki kicsit esélyétislátja annak, hogy valaha még gyereket akar, az általában lefagyasztat pár adag spermát (ennek külön előnye, hogy elkerülhetőek az életkorbóladódó minőségromlások illetve mutációk).

2018. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

TR75: Hatalmas pacsi és :wink:


Totál igazad van, nem kell a férfinak attól aggódnia hogy egy hülye k**** terhességbe csalja: ami a legszebb sztori az az amikor egy férfi elkötteti magát, összejön egy nővel akinek direkt nem árulja el, majd a nő teherbe esik (nem tőle, persze) és vele akarja felneveltetni a gyereket :D



Kedves kérdező, hát nagyjából ezért választják egyre többen, és igazuk van, valamint én is szeretném már mióta megtenni, amíg még legális (régebben sok orvos nem végezte el, mivel ellentmondott az etikai kódexüknek "öncsonkítás" címszó alatt, most már inkább azért fogják betiltani mert a nők nem tudják mivel tőrbe csalni a férfiakat: igyanígy a DNS teszt is már illegális több országban is, hiszen akkor rájöhetne a pasi hogy a k**** r**banc párja a más gyerekével akarja behálózni)



Ha esetleg sokkol vagy nem tiszta minden amit írtam, nem gond: sokáig hülyeségnek hittem én is a Piros Tablettás elveket, de hidd el, megéri tudni ezekről

2018. dec. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Rossz hírem van: 2014. márciusától férfiak is csak akkor csináltathatják meg Magyarországon a műtétet, ha van 3 db élő gyerekük, vagy betöltötték a 40. életévet.

Persze a gyerektartásnál sokkal-sokkal olcsóbb a külföld is, tehát érdemes ráldozni az időt.

2018. dec. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9: Biztosan vannak itt is olyan magánklinikák ahol meg lehet csináltatni pénzért: akármennyibe is kerüljön, megéri :)
2018. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!