Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás? Ez mitől lehet?...

Felfázás? Ez mitől lehet? Elmúlik magától vagy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szóval már kicsit több mint egy hete úgy 20 percenként nagyon elenyésző mennyiségű ondó szivárgást tapasztalok ott lent. De tényleg max egy negyed csepp, magától ki se jön csak ha megnyomom a végét egy kicsit. Viszketést, bőrelváltozást, fájdalmat, gyakori vizelési ingert stb egyéb tünetet sehol se érzékelek. A barátnőmmel minden alkalommal használunk gumit szóval tökre nem értem, hogy ez mitől lehet. Mindketten tiszták és ápoltak vagyunk. Lehet, hogy pont rosszkor épp nem mostam kezet és felmarkoltam valami nyavalyát? Vagy allergiás vagyok valamire?

2018. dec. 16. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel mindenképpen menj orvoshoz. Egy sima vizeletvizsgálatból kiderül, hogy van-e valamilyen fertőzésed-gyulladásod. Még a háziorvos is el tud egy ilyen vizsgálatot végezni. Ugyanis ha bakteriális fertőzésed van netán, arra antibiotikumos kezelést kell kapnod. Azt meg csak orvos írhat fel.

De lehet jobban jársz, ha rögtön urológushoz mész, azért mégiscsak ők a szakorvosok ilyen témában.

2018. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakorvoshoz menj mindjárt, háziorvos valószínűleg nem tud vele mit kezdeni. Urológia elvileg még nem beutaló köteles, úgy tudom (legalábbis nálunk nem az).

Ha felfázás lenne, akkor vizelettel kapcsolatos problémáid is lennének szerintem, lehet valami más fertőzés, de nem is biztos, hogy fertőzés az ok.

Ha urológus nem tud vele mit kezdeni, akkor andrológushoz érdemes fordulni.

2018. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma el is mentem, megvizsgáltak mindenhol és tényleg semmi bajom azon kívül, hogy szivárog. Az orvos azi sandoz filmtablettát írt fel, januárban megyek vissza megnézni a tenyésztés eredményeit de azt mondta reméljük addigra a gyógyszer hatására elmúlik.
2018. dec. 17. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!