Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után mennyi...

Ismeretlen977 kérdése:

Körülmetélés után mennyi ideig szabad rajtahagyni a kötést az adott területen? 3-4 nap után nem kéne levenni, hogy hamarabb gyógyuljon?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2018. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aszisztense mondta nekem mikor kötözte be a sebet , hogy másnap cseréljek kötést... de azt elfelejtettem megkérdezni, hogy meddig hagyjam rajta.
2018. dec. 16. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek a kórházban naponta cserélték a kötést, amíg a seb be nem gyógyult.
2018. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor én is hagyjam rajta? 4 napos a seb.

Szüleim pedig azt tanácsolták,hogy szedjem le mert ugy gyorsabban fog gyógyulni ha éri a levegő.

2018. dec. 16. 19:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értelek kedves kérdező!

Az asszisztens azt mondta, hogy másnap cserélj kötést. Én azt írtam, hogy ismerősömnek naponta cserélték a kötést a kórházban. Akkor te miért akarod rajta hagyni a 4 napos seben a kötést?

A szüleid nem tartanak attól, hogy a még nem begyógyult sebed elfertőződhet, ha leveszed a kötést róla????

2018. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,tartok tőle. Rajtahagytam végül, hiába mondták hogy vegyem le. Majd talán akkor fogom levenni ha a seb begyógyult 2-3 hét mulva.
2018. dec. 17. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Körülmetélés sebét az első egy napot kivéve nem kell bekötni. Nekem azt mondta az orvosom, hogy a műtét utáni nap vegyem le, de az éjszakai erekció magától megoldotta a dolgot.
2019. jan. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a doki annyit mondott, hogy 1,5-2 hétig nem ártana kötözni, vagy ha sebszétnyílás van, akkor egész gyógyulásig (április 10-én műtöttek).
2019. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!