Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szex fitymaszűkülettel?

Szex fitymaszűkülettel?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy a péniszemről lankadt állapotban le lehet húzni a bőrt, bár a rövid fék miatt csak egy gallért képez, de ezzel nagy gond nincs. Mereven pedig nagyon maximum a feléig jön fel. A kérdésem az, hogy gumit használva lehet -e a szexből bármi gond?

Válaszokat előre is köszi!

2018. dec. 17. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, legfeljebb kevésbé jössz izgalomba.
2018. dec. 17. 13:31
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rövid a fék élesben nagyon könnyen elszakadhat. Személyesen is ismerek olyat aki így járt, nem egy mókás élmény.

Szerintem mutasd meg dokinak. Jobb kezelni előre, átvágni. Ezzel megelőzve a fájdalmat és a riadalmat.

2018. dec. 17. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem is a fék a fő dolog, ami bánt, hanem a szűkület.

Gumival mekkora az esély rá, hogy hátracsúszik mégis, és parafimózis alakul ki, vagy ilyesmi?

2018. dec. 17. 14:01
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Ne is mondd... nekem is volt, sokáig sajnos

Egy évnyi tágítással és elalvás előtti babaolajos kenegetéssel (plusz önmegtartóztatással, hiszen az okozta nálam) sikerült csak leküzdenem itthon. Nem akartam semmiképp körülmetéltetni, mert csakis rossz tapasztalatokat hallottam azoktól akik megcsináltatták (elveszett a szex közbeni élvezet, száraz volt mindig utána, stb.), sok idő volt de megérte nagyon

Ha kérdésed van, írj egy üzenetet

2018. dec. 18. 02:27

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!