Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Már hónapok óta éjjel pontban...

Már hónapok óta éjjel pontban ugyanakkor kap el a vizelési inger. Mi lehet a baj / megoldás?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja nagyon csúnyán felfáztam, aminek meg is voltak a klasszikus tünetei.

Jártam körzetihez, urológushoz, de antibiotikumon kívül mást nem kaptam.


Véreredmény és vizelettenyésztés negatív.


Az antibiotikum valamelyest segített a főbb panaszokon, de a vizelési gyakoriság még mindig nem a régi, de már gyakorinak sem mondanám.


Teszem hozzá, hogy figyelek arra, hogy este hat után ne egyek és ne igyak! Viszont nyáron minden éjjel háromkor, az átállítás óta pontban kettőkor minden éjjel fel kell kelnem vizelni. Itt nem befolyásolja az sem, hogy mikor fekszem le. Ha éjfélkor fekszem, akkor is, ha kilenckor, akkor is.


Mi lehet a baj, vagy mi lehet a megoldás? Az orvosok nem foglalkoznak ezzel. Az urológusom ki is jelentette, hogy nem érdekli, hogy éjjel hányszor vizelek. :-\


Sajnos elég frusztráló, mivel utána sajnos nem tudok elaludni, és így elég korán kezdődik nekem a nap, ami a munka teljesítményemen is meglátszik. Illetőleg, kirándulások alkalmával is kellemetlen.



2018. dec. 17. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
A megoldás kézenfekvő: elvégzed a dolgot, visszafekszel és álmodsz tovább.
2018. dec. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad meg, hány éves vagy? Idősebb korban ( 50 felett ) ez már majdnem természetes jelenség. Nekem írt fel az urológus gyógyszert, és mára teljesen rendbejött ez a dolog. (75 F)
2018. dec. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

24/F


Az első válaszoló megoldása nem kézenfekvő, mivel írtam, hogy: "Sajnos elég frusztráló, mivel utána sajnos nem tudok elaludni, és így elég korán kezdődik nekem a nap, ami a munka teljesítményemen is meglátszik. Illetőleg, kirándulások alkalmával is kellemetlen."


Kéretik legközelebb végig olvasni. :)

2018. dec. 18. 05:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez már beléd idegződött.Automatikusan jön a vizelési inger .
2019. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha valakinek később lenne ilyen panasza és ide tévedne.

Nekem sok idő után derült ki, hogy urethritis (húgycső gyulladás) volt a ludas.


Törtlet vétel után derült ki a dolog, antibiotikummal elmúlt. :)

2019. márc. 28. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!