Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 évesen rövidfék?

18 évesen rövidfék?

Figyelt kérdés
17 éves srac vagyok, rovid a fekem, illetve egy kis fitymaszukuletem is van. Mivel jelenleg nagyon sok dolgom van, vizsgak erettsegik stb, lehet abbol problema, ha csak 1 ev mulva kezdek el foglalkozni ezzel a gondommal? Tudom hogy minel hamarabb annal jobb, csak szeretnem tudni h 1 ev mulva is mutheto lesz e ugyanugy mint most

2018. dec. 24. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy év múlva ugyanúgy műthető, nincs életkorhoz kötve.
2018. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem nagyon lehet belőle semmi, ha halasztod kicsit a dolgot. De nem érdemes sokáig húzni. Bár nem vészes dolog, de a rövid fék egyfajta időzített bomba. Én nem foglalkoztam vele, aztán 21 évesen egyszercsak elszakadt. Sokkal inkább ilyesztő volt, mintsem komoly, de utólag inkább megcsináltattam volna orvossal.
2018. dec. 25. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Műthető lesz, ugyanúgy, mint most lenne. Rajtad múlik, mikor szánod rá magad - ha valóban műtétre van szükség.
2018. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor is ugyanugy kezelni tudjak majd, csak addig nehezebb lesz nemi eletet elned 19f
2018. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!