Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után seb...

Spartacushu kérdése:

Fitymafék műtét után seb megsérült!?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy 1 hete volt a műtétem átvágták, illetve varták a fitymafékem. És a tegnapi nap este vizelésnél hátrahúztam a fitymát nem erősen, a seb viszont valószinüleg kicsit berepedt, mivel el kezdett vérezni úgy 4-5 másodpercig. Ma ismét megnéztem már nem vérzik csak nagyon-nagyon minimálisan max 1 csepp. Tehát a lényeg az lenne hogy ilyenkor mivel lenne érdemes tovább kenegetnem. Jelenleg neogranormon illetve betadines oldat van itthon. Illetve előfordult-.e ilyen másnál is?

2018. dec. 28. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Csak mint ápolónő, véleményem szerint a Betadine (pici) ecsetelés, plusz Neogranormon jó lehet rá. A Betadine fertőtlenít, a Neogranormon hámosítja a sebeket.

Hogy előfordult-e ilyen másnál is? Ahogy itt is olvastam: igen. De gondolom, majd írnak azok is, akiknek hasonló gondjuk volt.

2018. dec. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam szerencsére nem volt vérzés, de nem is ilyen vágásos módszert választottam, amely következményeként fel repedhetett volna a seb, nálam nem volt seb, de nem is lézeresen csináltattam. Aki nekem csinálta az a Betadine oldatot és a Tetran kenőcsöt javasolta nekem, és papsajtfürdőt. A kamilla szárító, lehet amiatt is ki tud repedezni a seb, szóval az nem a legjobb erre. Ha meg Tetran nincs otthon, de körömvirág kenőcs igen, azt is nyugodtan használhatod!
2018. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!