Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » HPV vírus okozta szemölcsöket...

HPV vírus okozta szemölcsöket hogyan lehet eltávolítani?

Figyelt kérdés
Már kaptam rá gyógyszert is és ecsetelőt is, elmúlt, de újra kinőtt és most több van, hogy szabadulhatok meg tőlük? sajnos d*gtam össze vissza :( de a kezelés alatt és után nem

2018. dec. 30. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Immunrendszert kell erősíteni

Isoprinosinet nem îrtak fel? Mar lézerrel is le lehet szedni

De amig gyenge az immun ki fognak jönni.

2018. dec. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de szedtem azt
2018. dec. 30. 09:10
 3/5 A kérdező kommentje:
csak pár szemet szedtem be hülye fejjel :(
2018. dec. 30. 09:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 90-es években volt ilyen problémám, a combom töve és a herezacsi volt tele ilyen szemölcsökkel. Én nem mentem orvoshoz vele, hanem akkoriban még az autók elsősegély dobozában volt jód-párna, és azzal kentem le több alkalommal, és nagyon látványosan mentek össze, és 2-3 hét alatt végleg el is tünt. A visszafertőződés elkerülése szempontjából fontos fertőtleníteni azokat a ruhadarabokat, amik érintkeztek a fertőzött résszel.

Szerintem ilyen jódot már nem lehet kapni:

[link]

Ha kapsz tiszta jódot, akkor próbáld meg azzal ecsetelni, ha nem, akkor a Betadine oldatot próbáld meg.

[link]

2018. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Akkor megérdemled a sorsod. Aki hülye, az okuljon, ne dugjon!
2018. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!