Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! Vizelés problémák?

Segítség! Vizelés problémák?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok, egy ideje vizelési problémákkal küszködöm.

Szedtem már antibiotikumot (Tarivid-Richter), voltam vizeletmintát adni, amely eredménye azt mutatja minden rendben van, és kaptam vizeletfertőtlenítő port is.


Mindezek ellenére a problémám csak enyhült (jelentős mértékben), de nem szűnt meg.


Van mikor kibírok 3 órát vizelés nélkül, de néha másfél óránként járok wcre.


A legnagyobb problémám az egésszel pedig az, hogy januárban egyetemi vizsgák sora áll előttem, és a szóbeli vizsgák ugyebár elhúzódnak azért rendesen, én pedig attól félek, hogy nem fogom kibírni, hogy ne kelljen mosdóba mennem, amíg végzek. Egyrészt mégis csak vizsga, nem illik ki-be szaladgálni, meg lehet a tanárnak se tetszene.


Bárkinek erre valami tipp,praktika ami beválhat?!


Segítsetek légyszíves! :(


Előre is köszönöm!



2019. jan. 1. 21:21
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Miért ne lehetne WC-re járkálni?

Próbálj meg keveset inni előtte. Én azért szólnék, hogy van ilyen problémád és, hogy többször ki fogsz menni.

2019. jan. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert szóbeli vizsga, és valószínűleg zavarná az éppen vizsgázót, mellesleg nem minden tanár tűri el, mondván "felnőttek vagyunk, kibírjuk"


Azon gondolkodtam hogy a vizsgák előtt a vizsgáztató tanárral lebeszélem, hadd legyek az elsők között.

2019. jan. 1. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy biztos megoldást tudok mondani.

Vegyél férfiaknak való pelenkát,és vizsga napján csomagold magad bele. 12 óra vizeletét is megtartja .

2019. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen kezdd el a medencefenék izomzatát erősítő tornát (Kegel gyakorlatok) és akkor a stressz okozta ingereket is kevésbé fogod érezni.
2019. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sörözgess addig, hadd edződjön!


Kivizsgáltatnám ahányszor csak kell ahhoz, hogy megtalálják és kezeljék az okot.

2019. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet a prosztatáddal van baj. Urológus foglalkozik vele. De ha gyakrabban kivernéd a farkad, lehet nem lenne ilyen bajod.
2019. jan. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a tanárral! A pelenka ötlet nem rossz, de én már kipróbáltam fiatal koromban érettségin, és nem tudtam elvégezni a dolgom pelenkába. Kikéredzkedtem, és kiengedtek. Egyébként enyhe szívbetegeknél is van ilyen probléma. Nálam is kiderült ez a diagnózis. A stressz is hajtja a vizet.
2019. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!