Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az idealis penisz...

Mekkora az idealis penisz meret? Olvastam olyat hogy 13cm az atlag de ez szerintem hulyeseg. Meg ugye mas az atlag es mas az idealis. Enyemet kicsinek erzem ezert erdekelne hogy mekkora az ami idealis, megfelelo.

Figyelt kérdés

2019. jan. 2. 13:18
 1/9 anonim válasza:
20%
16-19 között. Ezt mondja rengeteg hölfgy ismerősöm aki erre a kérdésre válaszolt
2019. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi?

Van, aki a nagyot szereti. Van, akinek meg az már fájdalmas, kellemetlen.

Szerintem az átlag az ideális.

Egyébként sokat számít a vastagság is, és az is, hogy a nő mekkora odalent. Ami az egyiknek jó, az lehet, hogy a másiknak túl nagy vagy túl kicsi.

Ne parázz ezen.

Ja és akkor ugye arról még nem is beszéltünk, hogy egy nagyobb mérettel megáldott lehet simán béna. Nem "adnak" a mérettel együtt szexuális kultúrát is.

2019. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1# Azért kíváncsi vagyok, hogy annak a rengeteg hölgynek, hogy tetted fel ezt a kérdést.


Kérdező ne aggódj, mindenkinek más az ideális. Nem csak a 16-18 a favorit. A hüvely hossza 6-9 cm.

2019. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
En is tobb helyen hallottam hogy 16-20 kozott mozog ami megfelelo de akkor miert irjak hogy az atlag 13 mikor szinte majdnem mindenki e korul irja hogy neki ekkora.
2019. jan. 2. 13:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert annyi az átlag. Van egy jól összehazudott toplista a neten, ami ÖNBEVALLÁSON alapult, így jött ki hogy a magyar férfiak saját bevallásuk szerint átlag 16 centis pénisszel rendelkeznek. Közben csak ekkorát kamuztak a kérdőívbe, hiszen nem kellett bizonyítani vagy lemérni sem.


Ezen az oldalon pedig ha meglátogatod a Szexuális kategóriát, szinten az anonim bevallás, meg egymás trollkodása miatt szintén irreális átlagot olvashatsz, ahol visszatérő poén és egymás hergelése, hogy 20 centi alatt nem vagy férfi.


Mindaddig amíg irreális elvárásoknak akarsz megfelelni, rosszul is fogod érezni magad. Arról nem beszélve, hogy úgysem tudsz változtatni rajta, tehát az önelfogadás felé kellene eljutnod, nem mások farokmérete meg kamu adatai után sóvárogni.

2019. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én amikor erről beszélgettem a barátnőimmel, mindenki azt mondta, hogy 18-20 közötti már nagy, nem átlagos, nem ideális. És sokaknak ilyen mérettel már nem jó, mert több pózban is fáj. Nem lehet vele annyi mindent csinálni, mint egy átlagossal. Én a 14-16 centit gondolom átlagosnak, ideálisnak.

Mondjuk nem szoktam méregetni :D Szóval ez inkább ilyen szemmérték.

2019. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki nagyobbat mond pár cm a valóságnál .

1 fiú 20 assal kérkedett,és azt írta még,hogy a nagysága miatt dobta a barátnője .Ilyen nincs hogy ideális,mert mindenkinek más a megfelelő .

2019. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mekkora , változtatni úgy sem lehet rajta. Ezért azzal kell élni ami van.

Azzal hogy te kicsinek érzed . semmit nem érsz el.

Azzal se vagy előrébb ha azt írná itt bárki hogy az átlag 22 cm.

Az van , mint bármi más hogy szőke, vagy fekete az ember és kész. Elkell fogadni , maga a kérdés is hülyeség.

2019. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenik fogadja amekkora van neki és kész ezen változtatni nem lehet
2019. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!