Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev állapotban teljesen...

Merev állapotban teljesen hátra tudom húzni a fitymam, de simán vissza tudom húzni a makkomra óvszerrel együtt is, ez baj?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez baj.
2019. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne az baj .
2019. jan. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha kézzel játszok vele akkor ahogy mozgatm a makkomon a fitymam akkor rövid idő után elkezd lecsuszni az óvszer. Attól félek, hogy ez szex közben se lenne másképp.
2019. jan. 5. 10:04
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy a farkad kicsi, vagy az óvszer igencsak túlméretes...esetleg túl sok a síkosító..


amúgy nincs baj, csak válassz kisebb kotont.

2019. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet a gond így tegnap vettem 52mm est de azzal is ugyan ez a gond. Lehet, hogy a fitymam túl hosszú? Esetleg részleges korulmeteles kéne vagy valami ilyesmi? Nem tudom..
2019. jan. 5. 10:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül elmentem és vettem síkosítót amit aztán az ovszerre kentem. Innentől stabil maradt a téma. Köszi a segítséget mindenkinek. Azt meg, hogy mit csináltam gondoltam leírom hátha mas is panikol és keres az interneten ahelyett, hogy egy kicsit gondolkodna.😂
2019. jan. 5. 16:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyiban baj, hogy szex közben is le fog csúszni a gumi. Sok mindent nem tudsz csinálni vele, anatómiailag meghatározott, laza és gondolom relatíve hosszú a fitymád. Mióta körülmetélt vagyok, azóta viszont meg se moccan rajta a gumi, tökéletes.
2019. jan. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!