Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Farok piercing, kinek van?

Tixti kérdése:

Farok piercing, kinek van?

Figyelt kérdés

Albert herceg karikára, patkóra gondolok elsősorban.

Ki az csináltatott már? Milyen vele a szex/recska?



2019. jan. 9. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én voltam egyszer egy ilyen pasival. Nem volt rossz :)
2019. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem jól sül el a dolog, azon túl két lyukon pisilhetsz! Vagy akár irányíthatatlanná is válhat. Hallottam olyat is, hogy valakinek beleakadt valamibe, és csúnyán kiszakadt a péniszéből. Sok probléma adódhat. Azért még gondold át...
2019. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Azt hallottam, hogy kellemetlen vele pisilni, mert szétszórja, mint a csillagszóró... :'D


Egyébként nem mernék szexelni olyan pasival, akinek a farkában van piercing. Tuti, hogy beakadna valami nagyon kellemetlen helyre, aztán úgy vinnének be az ügyeletre, mint az összeragadt kutyákat. :'D

2019. jan. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem van, nincs vele vizelesi gond
2019. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
53%
Nekem Frenulum piercingem van,és még lentebb is van 2 .Semmi gond nincs vele. Szexnél az eddigi párjaim imádták. Extrém dolog, extrém élménnyel. Izgatja a lányokat mert nem minden pasi futkozik piercinges pénisszel. Ja és dehogy akad be!!!!Punciba főleg nem. Nem is értettem az előttem szóló írását...
2019. jan. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem jó pár van ott lent :)
2019. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
84%
Nekem van, A szúrásról gyógyulásról: Kb egyáltalán nem fáj, ami rohadt kellemetlen az a cső amit a tű elvezetéséhez dugnak le kb egy centire. A vérzés az tényleg borzasztó, az első két napban megállíthatatlanul vérzett, nem szabad akkor túlságosan piszkálni főleg nem leszedni az alvadt vért. A 3. napra varázsütésre elállt teljesen a vérzés, a további napokban csak ha nagyobb irritációnak van kitéve akkor vérzik alig észrevehetően (1-2 mm-es foltocskák a gézlapon max). Ha elállt a vérzés akkor mindenképp az izotóniás sóoldatos fertőtlenítő sebtámogató oldatot ajánlom (házilag 250 ml LANGYOS forralt/desztillált víz + 1/4 teáskanál jódozatlan (nem himalájai meg ilyenek) tiszta só) Szex/recsi: Hát ez mindenképp egyénfüggő, nagyon picit ad hozzá a recsizéshez viszont a barátnőm egyáltalán nem érez semmit belőle. Inkább a férfinak előnyös mint a nőnek.
2021. jan. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

nekem is volt PA piercing kb 4 évig de aztán kezdtem megunni és egyre kevesebb alkalommal volt bent ékszer. Ami azért volt kellemetlen mert vizelés közben ha kicsit merevebb a pénisz tényleg két lyukon jön és baromi kellemetlen ha nem veszed észre és esetleg lepisiled a nadrágot. Én összevarrattam a lyukat, és azóta sem érzem szükségét hogy újra legyen pc-m :)

Amúgy nem volt rossz, öltözőben néztek rendesen mert szerintem nem gyakori de szerettem mutogatni :)

2021. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem pa es hafada van
2021. jan. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!