Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális a rendszeres éjszakai...

Normális a rendszeres éjszakai magömlés húszéves korban?

Figyelt kérdés
Heti egy biztos, de előfordul, hogy kétszer is megtörténik.

2019. jan. 13. 09:32
 1/7 anonim válasza:
0%

Alapban igen.


Bár elég ciki, hogy nem valami MILF asszonykába üríted.

2019. jan. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 23 évesen volt ilyen, és bizony lelki okok miatt jött ez elő, sok volt a stressz. Nekem majdnem napi szinten volt ez. Már elmentem orvoshoz mert azt hittem valami betegség van a háttérben. A doki rögtön kérdezte hogy mennyire vagyok stresszes mostanában. Mivel eléggé az voltam így annyit mondott hogy első körben ezen változtassak, mert 95% hogy ez okozza a problémát. De biztonság kedvéért elküldött teljes laborvizsgálatra meg alhasi UH-ra hátha mégis akad valami. De mivel minden rendben volt így javasolta hogy a stresszes életemen változtassak, és mondta ha kell segítség akkor ajánl nekem egy pszichológust. De mivel én nem hiszek ezekben így magam próbáltam tenni azért hogy jobb legyen, aztán szépen lassan helyre jött minden. Mondjuk a stresszes életemnek sok sok oka volt, akkor sok minden összejött és kiváltotta ezt, de apránként megbírtam oldani a gondokat és valóban igaza volt a dokinak, mert amint már megvolt a megoldás a fejemben akkor nyugodtabb voltam valamivel, és érdekes módon ritkultak a magömlések, aztán amikor már minden probléma megoldódni látszott már nyugodtabb voltam és meg is szűnt a magömlés.
2019. jan. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Mi miatt voltál stresszes akkoriban?

Jelen pillanatban az egyetem vizsgaidőszakában én sem vagyok a legnyugodtabb. :/

2019. jan. 13. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Izgalmasan erotikus álmaid lehetnek...😊
2019. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Ha valamilyen módon nincs legalább 10 naponként ürités,akkor ezt az agy lerendezi .Oka a faj fenntartásának biztosítása .

Fiataloknál mindig friss spermiumoknak kell készenlétbe lenni.

Azt utód nemzést a fiatalokra bízta a természet.

50 után már ilyennel biztosan nem fogsz találkozni .

2019. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Inkább dgni kellene legalább hetente egyszer, aztán gyakrabban.
2019. jan. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Visszaemlékezve, teljesen normális, stresszmentes időszakban is.
2019. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!