Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellékhere rák, vagy csak...

Mellékhere rák, vagy csak visszér tágulat?

Figyelt kérdés
a bal oldali mellék herém sokkal nagyobb mint a másik és az az ér ami megy bele az is vagy 3 szor akkora mint a jobb oldali. de már több mint fél éve.. van az 1 is. egyszer voltam vele dokinál de csak a herémet nézték szerintem.. az egyik doki azt mondta h semmi bajom a másik meg h egy kis ér tágulat
2008. nov. 7. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Látatlanban ezt nem lehet eldönteni. A mellékhere-daganata ritka, de természetesen előfordulhat. Az, hogy az egyik heréd nagyobb, önmagában nem kóros.

A viszér-tágulat gyakori, s ha nem kezelik, akkor meddőséget okozhat! Keress fel orvost!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. és ezt hogyan lehetne kezelni? ha jól tudom akkor műtétel? de azt hogyan? pontosan mit takar?
2008. nov. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!