Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi Tesztoszteron szintről...

Férfi Tesztoszteron szintről vélemény?

Figyelt kérdés
Férfiak esetében ugye van egy minimális meg egy maximális értéke ennek a hormonnak. Elvileg az értékem jó. De nem gondolnám helyén valónak, hogy 24 évesen ez az csak az alsó határérték felett van egy picivel, mint mondjuk egy 50 évesnek. Másnak nem volt ilyen problémája? Vagy ha igen akkor mire jutott? Gyógyszerek?

2019. jan. 17. 22:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Referencia értékek alapján kb 1 perc alatti döntéssel meghozták a döntést, hogy ez jó. Mert benne van a ref értékben..
2019. jan. 17. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:

EZt így lehetetlen megmondani.

Mennyi az érték?

Mi a referencia érték?

Melyik napszakban nézték?

Milyen orvos vélemezte?

2019. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Újabban még alacsonyabban van a határérték.

De nem ezt kellene nézni, hanem azt, hogy hogy érzi magát az illető.

Ha gyenge vagy, erőtlen, potenciaproblémák, akkor tenni kellene érte.

És lehetőleg valami jó endokrinológusnál, mert van rengeteg mekkemester közöttük, aki avval kezdi, hogy kasztrálja a beteget, aztán tömeti élete végéig androgéllel.

2019. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Máté36 válasza:
Kevésbé a ref.érték számít, mi t az, h h érzed magad. Nekem évek óta alacsony, de csak most jutottam el 44 évesen a pótlásig, sajnos. Hihetetlen életminőség változás! Ha szervi okok miatt nem kizárt, csak ajánlani tudom.
2019. febr. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!