Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka ha egy férfina...

Mi lehet az oka ha egy férfinak szex közben le lankad a pénisze?

Figyelt kérdés
Illetve többször észre vettem hogy szex közben ilyen furán kiveszi es megrázogatja? (Elnézést a kifejezésért ettől jobban nem tudom leirni a dolgot)
2019. jan. 18. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Merevedési zavar, vagy nem tudom.

Vele kellene őszintén beszélgetni erről. Elhiszem hogy kellemetlen és nem akarod megbántani, esetleg az tart vissza hogy neki mondd.

2019. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, olyan tág vagy, hogy nem érez semmit..

(megrázogatja = vérkeringés serkentése)

2019. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez egy kicsit bonyolultabb egy év után jöttünk össze újra .. és nem volt más nővel állitása szerint ..és rákerdeztem ,hogy nem e jó már velem ..azt mondta nem tudja mi lehet a gond valószínű túl stresszes
2019. jan. 18. 15:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor megvan a válasz, stresszes. Ez az ok.
2019. jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
öregszik, vagy nem kíván már annyira...
2019. jan. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A merevség megtartása sokkal nehezebb,mint annak elérése .

A figyelmet sok felé kell megosztani,nem beszélve mekkora fizikai igénybevétel zajlik le .Nagyon érthetően megtudnám itt fogalmazni,mit kell tenni egy nőnek,hogy már menjen is a szex .Ahogy a nótában van ."tedd a lábad V betű formába "

Minden szexológia könyvben olvasható,amit a szexuál pszichológus mond,nem a nőket kellene simogatni a szex végén ,hanem pont fordítva .Ha a férfiak nem lennének aktivak,amihez nem kis energiára van szükség,megbukna a mutatvány .Vegyenek a hölgyek olyan könyveket a kezükbe ,melyben részletesen olvashatnak ,mi is történik a férfiaknál szex közben, úgy fizikailag,mint pszichésen .

2019. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!