Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szorongas miatt nincs merevede...

Szorongas miatt nincs merevedesem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanaba merevedesi problemakkal kuzdok. Testileg nincs problema, reggelente merev himveszovel kellek, de lelkileg annal nagyobb a baj. Nagyon nehezen all fel ha fel is all akkor aktus kozbe lelankad. Probaltam valtoztatni elkezdtem jarni futni, tobbet aludni. 1 hetig nem is maszturbaltam. ezek utan volt hogy lefekudtunk baratnommel es sikerult is szexelnunk nagyon merev volt a farkam, de igy meg sajnos nagyon hamar elmentem.de az is segitett szerintem hogy nagyon hirtelen talatuk ki h szexelni fogunk es igy idom se volt ra paraznom. 3-4 ora elteltevel ismet szexelni szeretunk volna akkor mar nehezebben allt fel, es szex kozbe le is lankadt. De mar szex elott paraztam h nem fog felallni. Szeretnek szexelni, de kozbe felek is tole szorongok h nem fog felalbi hogy nem lesz jo vagy h en nem leszek eleg jo neki, es nagyon nehez kikapcsolni az agyam. Probaltam msr nem gondolni ra es at erezni az aktust, de egyszeruen nem megy,allandoan csak stresszelek ezen. Aki volt mar ilyen helyzetbe ti hogyan kuzdotetek ezt le? Ugy erzem egyedul nem tudom legyozni, segitseget szeretnek kerni. Kihez tudok fordulni? Haziorvos, urulogus, pszchilogushoz forduljak?

2019. jan. 20. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Ne parázz! Ha nem áll fel ne szexelj. Ha feláll szexelj! No para!
2019. jan. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. jan. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te irod a problémát .Csinálnád de attól tartasz nem fog sikerülni .Ezt kell elfelejteni ,és nem ilyen gondolattal hozzá kezdeni .Majd lesz,amilyen lesz,és ne másoknak akarjál megfelelni,hanem egyenlőre magadnak .Mihejt meg lesz az első sikerélményed ,máris sinen leszel .

2 egyforma szex nincs is.Te sem egy beprogramozott gép vagy .Nem baj ha nem megy az első,második,majd megy a következő.

A szexet is tanulni kell,mint annyi mindent .

A holdra sem egyszerre jutottak el,ott is voltak nagy kudarcok,de még közben is .

A természet beléd kódolta azt az ösztönt,hogy előbb utóbb sikerülni fog .

Senkihez nem kell fordulnod ,megoldod ezt te magad is .

Az is lehet hogy túl fiatal vagy még ehhez.

Aztán az is fontos,érzelmileg mekkora a kötődésed a barátnődhöz .

2019. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Erre a szexuálpszichológiában van egy bevett gyakorlat, ilyenkor a javaslat az, hogy ne legyen behatolás, tehát mindent lehet (kézzel, szájjal), de a hagyományos közösülést kiiktatják. Ezzel gyakorlatilag megszüntetik azt a pszichikai nyomást ami egy férfi esetében a legfőbb stresszforrás lehet szexelésnél.
2019. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szex közbe lazulj el és élvezd
2019. jan. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!