Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kaphattam HIV-et?

Kaphattam HIV-et?

Figyelt kérdés

Pénteken együtt voltam egy nővel. Gumi volt rajtam, maximum a nyála kerülhetett rá a péniszemre, de nem volt seb rajta tehát a véráramba nem juthatott be(illetve ha jól tudom a hiv nem is terjed nyállal).

Ami miatt aggódom az az, hogy már aznap este nem tudtam aludni, rázott a hideg, állandóan szomjas voltam, nem volt étvágyam és nagyon gyenge voltam. Ma már jól aludtam, de azért még mindig ráz néha a hideg. Az étvágyam is csak picit lett jobb.

Ez azért zavar, mert ezek a hiv-nek is az első jelei ha jól tudom. Viszont én úgy olvastam, hogy ezek a tünetek(amik influenzára vagy erős megfázásra hasonlítanak és amik most nálam is jelentkeztek) csak 1-2 hét múlva jelentkeznek. Nem pedig pár óra után. Ráadásul a környezetemben is sokan influenzások most, tehát van rá esély, hogy már ezelőtt is bujkált bennem valami.

Viszont nagyon aggódom. Aki ért hozzá esetleg az tudna tanácsot vagy véleményt mondani? Illetve szűrésre mennyi idő után érdemes menni?

Köszönöm!



2019. jan. 27. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Influenza lesz az nem HIV.

Nem vagyok orvos de kizártnak tartom hogy már az együttlét napján tüneteid legyenek egy friss HIV fertőzéstől. Kizárt dolog.

2019. jan. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét. Valószínűleg influenza lesz.
2019. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 hétig lappang a HIV, addig semmilyen tünet nem jelentkezik és a tesztek sem mutatják ki.
2019. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, viszont szegény nő biztos, hogy megkapta tőled az influenzát, kitörés előtt a lefertőzőbb, úgyhogy aggodalomra van ok.
2019. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. jan. 27. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Kezdjük ott, hogy a HIV-nek nincs tünete, csak az általa "beengedett" fertőzésnek, ami viszont nagyon sokféle lehet.
2019. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kaphattad el, 100 százalék.
2019. márc. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!