Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak én tapasztaltam, hogy...

Csak én tapasztaltam, hogy önkielégités után ingerlékenyebb leszek, és a kissé a személyiségem is megváltozik?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Azt vettem észre, hogy maszturbáció után könnyen haragot/veszekedést szítok magam körül, és a lányok iránti érdeklődésem teljesen elveszik. Éppen egy lánnyal beszélgetek nap mint nap, és tényleg hangulatváltozáson megyek keresztül a folyamat alatt..Veletek nem fordul elő ez?

2019. jan. 28. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne vedd rószra!Inkább keress fel egy órvóst és ő add neked tanácsót!
2019. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De. Mindenkivel így történik, ezért egy idő után dönteni kell, hogy inkább a remeteszex kell vagy a lányokkal barátkozok. Lehetőleg addig kell ezt eldönteni amíg nem válik rendszeressé a maszturbálás mert minél tovább tart annál nehezebb lesz leszokni róla
2019. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!