Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A relatív fitymaszűkületnek...

A relatív fitymaszűkületnek mi az oka és hogyan kezelhető körülmetélés nélkül?

Figyelt kérdés

2019. jan. 29. 08:20
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy nagyon jó kérdés, de ezt egy laikus fórumon hiába kérdezed meg, kb olyan mintha azt kérdeznéd meg bárkitől, mi az örök élet és fiatalság titka. Sokan adnak majd sokféle tanácsot (privátban is), de ami egynél bevált az nagyon nem biztos, hogy nálad is be fog ezt azért fontos hogy felfogd!
2019. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Valakinél cukorbetegség vagy egyéb bőrbetegség állhat a háttérben, de nagyon-nagy százalékban orvosilag megmagyarázhatatlan és ezért is küldik a fitymákat szövettanra. Megsúgom, hogy abból sem tudnak meg semmit. Mindennek lelki oka van, a lélek esetleg változtatást akar ezzel.

Általában nagyon nehezen kezelhető krémekkel és vissza szokott gyulladni. Nekem is csak rosszabbat tett és én meg vagyok elégedve a körülmetélésemmel.

2019. jan. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez azért poénos, mert egy kisbabának, akinek mondjuk tényleg szűkülete van nem csak letapadása, milyen okai lehetnek a szűkületének? :D Ne magyarázz bele a dologba ekkora hülyeségeket mint amiket belemagyarázol előző!
2019. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészről én kisbabát nem hoztam példának. Azt mondtam, hogy nagy százalékban lelki okai lehetnek. (Főleg felnőttnél.) Emellett leírtam, hogy lehet cukorbetegség vagy bőrbetegség. Ha meg tudják magyarázni. Tanulj meg olvasni. De mi van akkor, ha tényleg nem tudják megmagyarázni kisbabáknál sem??? Úgyhogy inkább beszólásként ez volt hülye belemagyarázás.
2019. jan. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
De simán lehet kisbabánál is hozott vagy örökölt lelki sérülés, ami már rögtön kihat. Vagy valamiért meg kell élnie. Én mindezt spiritualitásból tanultam és a saját életemben meg is találtam az okokat.
2019. jan. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát hogyne! Egy fitymaszűkületnek is majd biztos lelki okai vannak...! Peeersze! XD
2019. jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 E-Zsolesz ***** válasza:
89%
Márpedig teljesen igazat adok neki és én is ilyen úton járok. Annak ellenére, hogy egészségügyben dolgozok. De talán pont ezért is látok rá összetetten. Nagyon sok esetben itt sem tudják megmagyarázni tudományos hozzáállással.
2019. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de és mi lenne az a lelki sérülés?
2019. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ez még így is nagyon összetett lehet. Valaki nem képes megélni a férfiasságát, nem mer lépni negatív dolgok ellen, esetleg úgyszólván "hozza magával" a bekódolást. Medicina szerint nem hajlandó feladni a gyermekkor pajzsát vagy nem áll ki magáért és így nem tudja megmutatni férfiasságát.
2019. febr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!