Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert ragad ra a fityma a...

David2014 kérdése:

Miert ragad ra a fityma a makkomra?

Figyelt kérdés

nem fitymaszukuletrol van szo ezzel teljesen tisztaba vagyok, viszont jo ideje eszrevettem hogy allandoan tapad ra a fitya a makkomra. Minden nap tisztalkodom, tehat ilyen problema nem all fenn, nemi tisztalkodoszert hasznalok, de teljesen mindegy vegulis mivel mosom mert ugyan az van.

Azt viszont megemlitenem hogy neha nagyon erzekeny pontok jelennek meg a makk peremen, csak ugy a semmitol amik erintesre borzasztoan kellemetlenek, nehany nap utan teljesen eltunnek viszont a ragadas marad.

ez regebb nem volt igy, egesz konnyeden hatratudtam huzni , most meg csak nehezen. Szerintem a faggyutermeles lelassult vagy leallt , nem tudom, barmi okos tanacs jol johet amugy 33 ferfi vagyok.



2019. jan. 30. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Ajánlott orvost felkeresned. Nem hiszem, hogy itt a gyk-n barki is pontos diagnózist fog adni a problémádról. Nem bántasból, de lássa orvos. Az a biztos.
2019. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg baba púderral beszórni.
2019. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy ha épp egy kicsit nedves, akkor tapad, ha nagyon nedves vagy teljesen (teljesen!) száraz, akkor meg nem.
2019. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!