Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aki használ Nebidot, vagy màs...

Máté36 kérdése:

Aki használ Nebidot, vagy màs tesztoszteron pótló módszert. Tapasztaltatok-e alvásproblémákat?

Figyelt kérdés
2. hétben vagyok, a szuri beadásának 2. napjától már annyira felszínesen alszok, h már az életvitelemet lehetetleníti el lassan. Ez elmúlik vajon?

#Nebido #tesztoszteron pótlás #tesztoszteron undecanoat
2019. jan. 31. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Miért használsz ilyet? Nem áll fel?
2019. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem gúnyolódni akartam. Nekem sem áll fel. Csak nem tudom miért.
2019. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el a gyógyszer tájékoztató útmutatóját .

A mellék hatásoknál alvás problémák is szerepelnek .

Beszélj a dokivak,aki neked ezt felírta .

2019. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
#1 Ez a legújabb divat. Pár éve engedélyezték Amerikában, és azóta mindenhol hódít a férfiasabbá válni akaró emberkék körében. Európában már 15-20 éve legális, de csak azóta tolják a népek amióta az amcsi PUA (csajozási alapismeretek) blogokon reklámozzák.
2019. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 Nyilván idáig én is eljutottam. A dokinak nincs nagyszámú tapasztalata vele, ezért keresek sorstársakat.


#4. Bár a kérdéshez nem tudtál érdemben hozzászólni, viszont okoskodni sikerült. Esetemben betegség miatt elkerülhetetlen a dolog sajnos.


KÉREK MINDENKIT, A KÉRDÉSRE VÁLASZOLJON, AMENNYIBEN KOMPETENS, NEM VAGYOK KÍVÁNCSI AZ OKOSHÜLYÉKRE. köszönöm.

2019. febr. 2. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben bocsánatot kérek, nem tudtam hogy gyógyszerként is használják. Megkérdezhetem, hogy milyen betegségről van szó?
2019. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Érdekes módon alvásproblémát okozott, de a feleségemnek. Olyan szinten kezdtem el horkolni, hogy éjszakákat nem tudott aludni.
2019. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Alacsony tesztoszteron szint. Hogy mitől, azt nem tudják megmondani, szervi okot Bem találtak. 8-as érték alatt érdemes kezelni, 4-es alatt kell.

Horkolás is jellemző mellékhatás, nekem ez és más sem jelentkezett, de hulla vagyok az esténkénti 2-3x 0,5-1 órányi alvástól.

2019. febr. 5. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tesztoszteron pótlás céljából hanem testépítő célok miatt használtam már tesztoszteront addigi 8-10 óra alvásból lett 4-6 óra.Mondjuk engem nem zavart.. :)

Mennyit alszol ?!

Alacsony tesztó szinted miatt kapod vagy valami nemváltás van a háttérben ?

Nem trolkodásból kérdezem.

Egyébként szélsőséges esetekben sok reakciója lehet a szervezetednek amit az orvosok se tudnak megmondani előre feltétlenül...

2019. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!