Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzés lehet?

Gombás fertőzés lehet?

Figyelt kérdés
sziasztok, tegnap volt az első szexuális együttlétem, igazából csak futó kaland volt, de nagyon kész voltam és sok dolog történt, sajnos az is, hogy a csaj puncijába koton nélkül behatoltam, körülbelül 5-6x ki-be aztán hanyagoltuk (nem tudom, hogy ez számít-e) meg még leszopott. a makkomon ma megfigyeltem egy piros foltot, és sokszor érzek égető érzést a makkomban, vagy csak valami kellemetlent, de legtöbbször csak érzem, hogy van.. (most hülyén hangzik, de alapból most a füledre se figyelsz hogy ott van csak ha fáj mondjuk)

2019. jan. 31. 15:46
 1/1 berti12 válasza:
valószinű, hogy nem voltatok elég nedvesek és ugy történt a behatolás. semmmi gond. kicsit pihentesd. helyre jön. máskor tobb előjátékot
2019. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!