Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tudtok ajánlani jó urológust,...

Tudtok ajánlani jó urológust, aki fitymafékszakadást szépen meg tudja oldani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt hiszem, hogy elpattant a fitymafékem... Ehhez orvos kellene...

Tudtok ajánlani? Debrecen, Gyula, Budapest, Eger, Miskolc? Vagy egyéb?

Tapasztalatok esetleg orvosokkal?



2019. jan. 31. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Egy ismerősöm ugyanígy járt, nagyon vérzett, de az orvos nem foglalkozott vele. Meg se nézte. Elvileg nincs vele teendő, nem varrják vissza. Az már úgy marad...

Nem okoz tovább problémát, csak egy aprócska szépséghiba.

Ne foglalkozz vele, így is tökéletes marad! 😉

2019. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nemcsak orvos tud ilyet rendbehozni szépen...
2019. febr. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Dr Fekete Ferenc. Én voltam nála fityma problémával. Rendkívül korrekt, diszkrét szakember. Műtét után akár e-mailben, fénykép alapján is tarja a kapcsolatot a paciensel stb. Maximálisan ajánlom.

2019. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
... csak épp nagyon metéléspàrti a Fekete doki. Minden fórumon a metélést hirdeti, és van hogy megpróbál rávenni a körülmetélésre...
2019. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Most olvastam az elsőt,aki Fekete dokit ajánlotta .

Előzőleg mindenki óvott tőle .Rettenetesen pénz éhes .

Nála még a kilincs lenyomását is meg kell fizetni .

2019. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

3-as vagyok.


Nem tudom, nekem nem voltak hasonló tapasztalataim.

Árakat tudtam, mit szeretnék azt elmondtam, azután megegyeztünk. Az üzlethez két fél kell. Azért ajánlottam mert nekem pozitív véleményem van róla. Jutalékot nem kapok. :)


Kicsit morbid párhuzam:

Fogdokival is jártam így... nekem tökéletes, havernak ajánlottam, elment hozzá,utána elküldött a p....ba.

2019. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia

Dr Bánfi Gergely Budapesten a SOTE urológiai klinikan szépen dolgozik, de vigyázz mert a SOTE n is minden orvos meteles parti

2019. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3-as vagyok megint.


Mivel neked fék problémád van, így nemigen kerül szóba a metélés, de ahogy az előttem szóló is írta, az urológusok szeretnek vágni.

A lényeg az, hogy Te tudd mit akarsz. Járj, olvass utána.

Első körben megmutathatod akár a helyi urológián is, az +1 vélemény és ingyenes konzultáció, veszteni nem vesztesz vele.

Ha konkrétan tudod mit szeretnél, és az orvosi szempontból is megfelelő akkor abba menj bele, hisz Te fogsz együtt élni a legnemesebb szerveddel, nem a doki.


Sok sikert!

2019. febr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért írtam én is azt, hogy már nemcsak az urológusok tudják ezt a szakadt fitymafék problémát vagy a rövid fitymaféket megoldani, sőt, nem is feltétlen kell már ehhez műtét! Van most már rá másmilyen, vágást nem igénylő, kíméletes megoldás is,olyan amivel nem kell akár egyetlen napot se kihagyni a masztzrbàlásból, sőt kifejezetten előnyös lesz ha a gyógyulás alatt masztizol, az eredmény mégis praktikus és szép lesz! :D
2019. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem Dr. Fekete Ferenc csinálta, nem akart semmire rábeszélni, teljesen korrekt volt. Helyi érzéstelenítés, 10 perc beavatkozás, 2 hét gyógyulás, de semmi fájdalom.
2019. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!