Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az hogy ha a hónalja...

Miért van az hogy ha a hónaljamat borotválom semmi gond, ha pedig a nemi szervemnél, akkor kipattog?

Figyelt kérdés
A fő kérdést fent leírtam, nem értem hogy amikor a hónaljamat hetente többször borotválom, semmi baja, nem pattog ki, nem gyullad, nem viszket stb. De amikor a nemi szervemnél leborotválom, utána egy nappal viszket, és helyenként enyhén piros lesz. Ez miért van? Valaki tud valami tanácsot adni hogy ne viszkessen, illetve ne pattogjon ki? Az értelmes válaszokat előre köszönöm! (Fiú vagyok)

2019. febr. 2. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Ne borotváld .Ennél biztosabb megoldás erre nem érkezhet.

A bajt meg kell előzni .Nem lét kérdés ezen a területen a borotválás .

2019. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem se muszály borotválkoznod .Megmondom őszintén utálok szőrteleníteni főleg a kipatogás miatt. Ezért nem is szoktam hogy undorító? Kinek mi tetszik ez van ilyen a testünk. Fogad el a tested hogy szőrös , jobb is hogy ott van a szőr nem véletlenül van ott. De ha nagyon zavar a szőr akkor kend be elötte és utána is olyan krémmel amitől nem pattogsz ki. Kérdezd meg a kozmetikusod . Vagy gyantázd le attól annyira nem lesz iritált.16L
2019. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Én is mindig így járok, ezért ritkán borotválom. Néha fazonra igazítom ollóval. De ha pasi lennék, biztos, hogy nem borotválnám!
2019. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használj hajnyírót, en is azt szoktam es teljesen jo
2019. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meleg22 válasza:
A nullás géppel tényleg jól jársz, ugyan úgy simára nyírja, de nem lesz kényelmetlen sem, nem fog szúrni napokig, mert másképpen vágja le a szőrszálak végét mint egy borotva.. és csak a szőrszálak menetirányával megegyezően nyírd, a legtöbb kipattogás az ellentétes nyírás/borotváláskor keletkezik odalent.. khm..:D
2019. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nalam akkor pattog ha nem tiszta a borotva amit hasznalok

probald ugy hogy nem ugyanazzal borotvalod amivel a honaljad stb, vegyel es sajat borotvat csak a nemiszervre

2022. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!