Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy ha szabadon van...

Normális hogy ha szabadon van a makkom, és hozzáér valami, akkor fáj?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom, mindig nagyon figyelek, hogy ne érjen a fitymámon kívül semmi a makkomhoz, mert akkor el kezd fájni, de ez a fájdalom nem hasonlítható átlagos fájdalomhoz, inkább kellemetlen érzés. Mitől van ez? Ez normális? Idővel el fog múlni? Az értelmes válaszokat előre köszönöm!

2019. febr. 3. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet szex közben? Q
2019. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%

"Mióta az eszemet tudom, mindig nagyon figyelek, hogy ne érjen a fitymámon kívül semmi a makkomhoz"...


hát barátom erre ráb@...sztál, mert pont forditva kelett volna csinalnod, az a legjobb ha sok ingert kap.

Hasonló cipőben jártam én is nagyon fajt ha hozzáértem.

De elkezdtem ingerelni hatrahuzva hordani meg mosni törölközővel törölgetni.

Szerinted ha eljön majd a közösülés ideje hogy fogod tudni használni ha fáj ??

2019. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Előző ha tudnád mitől érzékeny fiatal korban a makk felszine ,akkor ekkora butaságot nem írtál volna .

Azt hogy törölközővel dörgölje ,végképp nem kellett volna .

Mielőtt ilyenre biztatod,jobb lett volna orvosi könyvet elővenni,elolvasni mit is írnak erről .

2019. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy fiatal ?????

Talán oda van írva ?

De ezaz pontozz csak le nyugodtan.


Ha akar vele valamit kezdeni akkor szoktatnia kell az ingerekhez. Tisztítani is hogyan fogja szerinted ?? Ráengedi a melegvizet "oszt jóvan"?

2019. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sok hülye állat lepontozza a kettest pedig tényleg ezt kell, persze nem 10 éves korban, de kamasz kortól nyugodtan, nálam is ez volt, emlékszem régen a zuhany erősebb nyomása is fájt, most meg már semmi, enélkül nem lehet így kurjantani, és most tessék nekem is 0-át adni, ez legyen a legnagyobb örömetek az életben
2019. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban így van. Nekem is nagyon érzékeny volt. Néhány napig hátrahúzva hordtam. Kelletlen volt de utána már nem volt érzékeny annyira, manapság pedig normálisan működik.

20f

2019. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!