Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves fiú vagyok es kb 2...

17 éves fiú vagyok es kb 2 hete észrevettem, hogy a heréim nagyon kemények és időnként fajnak is. Tapintásra pedig olyan mintha tobb buborék összenőtt volna (csomót nem érzek rajta) Ötlet hogy mi lehet az?

Figyelt kérdés
Már kertem urológushoz időpontot de március közepére kaptam.Az lenne a kérdésem hogy fordult e már elő valakivel ilyen vagy hasonló és hogy mi volt a teendő?

2019. febr. 3. 20:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagybatyamnak ilyen tuneteknel derult ki a hererak. Neki is fel volt dagadva es fajt, de ettol fuggetlenul neked nem bizros hogy az van.
2019. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illetve persze kemenyek voltak foleg egy ponton
2019. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha én a helyedbe lennék akkor bátorságot vennék magamon és el mennék az orvoshoz.
2019. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.Bár remélem azért hererákom nincs.


Irtam hogy kertem időpontot orvoshoz de március közepére kaptam szóval majd akkor megyek vele orvoshoz☺

2019. febr. 3. 20:25
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért én a házi orvoshoz el mennék,magán doki, 1 hónap az sok idő, ausztriába nincs ilyen 1 hónap, úr isten.
2019. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, esetleg magándokihoz megpróbálhatnál elmenni, ha megengedheted.
2019. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Magánrendelésre kérj időpontot! Ez nem olyan dolog ami ráér márciusig.
2019. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lehet hogy a magánrendelés lesz belole.


Hererák után ahogy utánaolvastam az fájdalom mentes és nem mind a kettő lesz egyböl rákos max idovel áttéteként megjelenik meg a másikon is.

2019. febr. 3. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Nos, nekem akkor volt ilyen, amikor volt barátnőm, de egészségügyi okokból szexmegvonás volt 1.5-2 hónapig. Akkor néha annyira kanos voltam, hogy már szinte görcsöltek a heréim és az alakjuk is ilyen ijesztő volt tapintásra. Nem tudom, hogy ez anatómiailag hogyan lehetséges, de nálam ez volt az oka és a maszturbálás segített.
2019. febr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo szerintem ne a googlebol tajekozodj hogy a hererak faj e vagy sem. En tapasztalatbol irtam hogy bizony faj. De varj marcius kozepeig aztan biztos sulyosabb lesz.
2019. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!