Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdemes akkor körülmetélnem...

Érdemes akkor körülmetélnem magam mert így csökken a férfiak leggyakoribb daganat típusa a prosztatarák esélye?

Figyelt kérdés
[link]
2019. febr. 4. 06:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
CsokkentHETI , az nem azt jelenti, hogy csokkenteni fogja, vagy netan meggatolja. Semmi ertelme csak ezert megcsinaltatni.
2019. febr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez ilyen "brit tudósok" kategória.
2019. febr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A körül metélésnek mi köze van a prosztatához?
2019. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. Egy tünetmentes fertőző ágens okozhatja a rákot ami a trichomonas és azt már tudjuk hogy a körülmetélés csökkenti a fertőző betegséget is.


[link]

2019. febr. 4. 08:48
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
A 2 még köszönő viszonyban sincs egymással .
2019. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. De műttesd magad, ha úgy tetszik
2019. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Meleg22 válasza:
33%

Egyik legnagyobb félelmem, hogy egy bennszülött törzsnél látogatóban elájulok, és ébredésemkor körül vagyok metélve..:D....

Szóval, a lényeg hogy csak azért mert félsz egy az 1millió az 1hez eséllyel elkapható dologtól.. ne ivartalanítsd magad kb... (tudom ez erős szó rá) de próbálj meg hátrahúzódó bő bőr nélkül matyizni...:D Aztán gondolkodj megint végig rajta..:D

2019. febr. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megkeresni a BJU-ként feltüntetett folyóirat tudományos jellegének mibenlétét, mert nekem pár perc próbálkozás után sem sikerült, hiába tünteti fel magát úgy, mint ennek meg annak a tudományos társaságnak a hivatalos folyóirata. A kiadója meg egy indiai nevű illető.

A szakmai hivatkozásokat illetően meg csak azt lehet leszűrni, hogy az erős promiszkuitás mellett előforduló prosztata daganatok előfordulásának visszaszorítása irányában kecsegteti reménnyel az érdeklődőket. Szóval nekem erős orvosi-üzleti háttér nyomásának tűnik az egész.

2019. febr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a prosztata rákot megelőzi-e vagy sem de a HPV fertőzés jelentősen kevesebb a körülmetéltek körében... A nőket védi inkább...
2019. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát azért ivartalanításhoz ne hasonlítsuk már :D egy kis darab bőrről beszélünk. "matyizni" tényleg elég rossz nélküle, de kb ennyi.
2019. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!