Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csináljak, tényleg nem...

Mit csináljak, tényleg nem tudom elkerülni a metélést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nagyon félek, urológia fóbiám van. Viszont 41 éves vagyok és sajnos eléggé nagy szűkületem. Az egy dolog hogy tisztítani sem tudom de sajnos már pisilni sem nagyon. Erőlködöm kell így is csak nagyon vékony sugárban jön a vizelet. Úgy érzem elég sok benne marad a hólyagban. Műtétet nagyon nem akarom. Nagyon félek a műtéttől, azt hiszem nem elmém túl.
2019. febr. 4. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok ostobaságot olvastam itt a gyakorin, de ekkorát még nem. Hogy valaki 41 éves korában is fitymaszűkülettől szenvedjen. Szenvedj, ha ekkora marha vagy. Kapsz egy jó húgyúti fertőzést, azt még a veséd is kivágják, és zacskóba fogsz pisálni.
2019. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Miért lenne furi hogy ennyi idősen? Soknak van így.... Ő pl 37 éves


[link]

2019. febr. 4. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen súlyos mértékű, akkor nem nagyon van más megoldás. De lehet, hogy részleges metéléssel is megoldható a probléma.
2019. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az állami egészségügyben talán vannak előírt és kötelezően betartandó protokolok, de magán egészségügyben azt beszélsz meg az orvosoddal, amit akarsz. Lehet több kisebb-nagyobb bemetszést is ejteni a fityma végén. Nagyban függ a dolog attól, hogy az orvos mennyire követi nyomon a vonatkozó szakirodalmat, mert mindenre léteznek különböző megoldások és mindegyiknek megvan a maga kockázata, következménye, ellenjavallata. Nem értek hozzá, de annyi bizonyos, hogy a fityma szövete hajlamos az erőteljes hegszövet képződésre ill. az alhasi területen a vérzéscsillapításnak kiemelt jelentősége van és ezeket a kockázati tényezőket kell a minimálisra szorítani.
2019. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minek elkerülni? Nekem minden jobb lett utána... Bátorság és hajrá... Jó orvost keress...
2019. febr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!