Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vissza lehet valahogy csinálni...

Vissza lehet valahogy csinálni a körülmetélést?

Figyelt kérdés
Barátomnak jó két éve volt fitymaszűkület miatt körülmetélése. Bizony azóta egyszerűen 0 szex, egyszerűen nem érez semmit így erekció sem tart 2 percnél tovább behatolni sem tud nagyon. Maszturbálni sem jó azt mondja. Orvosok csak mondják a süket dumát. Komolyan szűkületes péniszel fényévekkel jobb volt a szex...
2019. febr. 7. 07:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Sajnos amit egyszer levágtak, azt nem tudják visszatenni. Ugyanakkor állítólag a körülmetélt fütyivel is lehet szexelni. Neki elképzelhetö, hogy más okok állnak a háttérben és más terápiára van szüksége.
2019. febr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valahol az interneten egyszer találtam egy beszámolót, amikor valaki a megmaradt bőr valamilyen nyújtásával kísérletezett sokáig (és el is ért valami eredményt), mert az érző idegvégződésektől megfosztva szerette volna visszacsinálni.
2019. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Kedves kérdező, ez nem organikus, hanem pszichiátriai ok. A fejében van a hiba, nem a farkában.
2019. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Na, pontosan ezért nem nyúlkálhat senki a péniszem körül szikével. Fitymaszűkületem van, soha semmi bajom nem volt vele, sem szexuálisan, sem sehogy. Válasz: Amit levágtak, azt már nem lehet visszatenni.
2019. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

3#: "a fejében van a hiba"


persze b+.... nem érez semmit, de a fejében van a hiba... istenem.. (-.-)\

2019. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Az egyes válasz az összes többihez képest miért vonzott be lepontozót?
2019. febr. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem én sem hogy a fejében lenne a baj....


[link]

2019. febr. 7. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel szűkület volt, ezért gondolom részleges metélés történt. Ez esetben meg lehet próbálni a nyújtásos eljárást. Sajnos elég hosszú idő, mire eredményre vezet, és maga az eljárás is elég embert próbáló..

Esetleg sebészi-korrekciós megoldás is szóba jöhet; léteznek bőrtenyésztéses-átültetéses technikák égési sérüléseknél, talán valami hasonló megoldás van erre is.

2019. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehetett ez teljes metélés is, az orvosok általában ezt preferálják. Természetesen meg is van a lényege, mert részlegesnek lehet visszaszűkülő komplikációja.

Én csak annyit tudok ehhez hozzátenni, hogy nekem teljes metélést csináltak és most második év után tapasztalok ki új dolgokat. Egyrészről el tudtam hagyni a krémezést, másrészről a makkom alatti bőr megnyúlt és most már azzal is tudok játszani. Talán csak nem vettem észre és előbb is tudtam volna ilyen irányban fejleszteni. Mindenesetre vannak különböző trükkök és praktikák. Egy biztos: visszanöveszteni nem lehet, de egyéb lehetőségek talán segítenének.

Egyébként ahogyan említettem is: én a kezdeti időben krémet, testápolót, sikosítót használtam rá. Nem hiszem, hogy ez nagy baj lenne. Másnak száraz a fitymája és azért használ ilyeneket. Más dolog, hogy ő ezért utálja a fitymáját. ^_^"" Én nagyon könnyen hozzászoktam és most már valamiért el tudom hagyni a sikosítást. Ha nem próbálta, akkor érdemes volna.

2019. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátodnak pszichológus kell, valószínűleg nem szervi oka van a bajnak.
2019. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!