Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fajdalmas eajkulacio - mi...

Fajdalmas eajkulacio - mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Ejakulacio elott a hatam jobb oldalan, vesetajekon mindig szuro fajdalmat erzek. Hol erosebb, hol gyengebb (jellemzoen akkor gyengebb, ha tobb napig nincs szex)


Urologushoz elmentem, azt mondta prostatitis, adott antibiotikumot, nem hasznalt semmit. Beragtam, csinaltattam vizelet meg ondotenyesztest, az eredmeny egy nagy nulla, semmi fertozes. Akkor megis mi lehet ez, kit kellene felkeresnem vele?


2019. febr. 7. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
0%
Gyanitom,hogy a dokinak igaza .A gyógyszert rutinból irhatta,és ez mos nem jött be.A baktérim tenyészet sem hozza elsőre mely baktérium a baj okozója .Ondóndó tenyészet meg felesleges is volt .Orvosnál kérni kell,nem pedig berágni.Nem te rendelsz,hanem az orvos .
2019. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!