Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen megoldások lehetnek a...

Milyen megoldások lehetnek a makk tisztántartására teljes, abszolút fitymaszűkület esetében?

Figyelt kérdés
Tudom menjek orvoshoz csináltassam meg de ettől eléggé félek, meg sok rosszat hallottam hogy körülmetélés után rosszabb lesz a dolog most pillanatnyilag nem rossz csak a tisztán tartassal lehet gond, de egyébként nem büdös. Milyen technikák vannak, hallottam például az injekciózásos vagy öblögetős megoldásról. Ti mit tudtok erről?
2019. febr. 10. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy így nyitottál, de menj el orvoshoz. Injekció? Ne rohaszd meg a saját életed.
2019. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonymousreview60 ***** válasza:
0%
1. Menj orvoshoz! 2. Az USA túlnyomórészt körülmetélt, mégsem rosszabb nekik. 3. Körülmetéléssel nincs, ami a gondot okozza, a szex, a maszturbálás ugyanúgy lehetséges. Sőt, a körülmetéltek kicsit tovább bírják.
2019. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Első,injekciós fecskendőről van szó.valóban ezzel jól lehet tisztitani .
2019. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Az USA ban is nagyon megváltozott már ez a nézet .

Kár ezt erőltetni .

2019. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól még hogy valamit az USA csinál, attól még nem biztos hogy jó az.


A kisbabák rutinszerű körülmetélése az pont nem jó.

2019. febr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én 3-4 évig szenvedtem ezzel, nem kell túl izgulni az egészet. :D Egyáltalán nem vészes a műtét. Nekem szó szerint annyi volt (teljes körülmetélés) hogy berendeltek fél 8-ra, 8kor már bent voltam a műtőbe kaptam 4-5db érzéstelenítőt ami kellemetlen volt de nem fájt, az orvosok jó arcok voltak, aztán kb 20-25 perc után mondta, hogy kész :D Bekötötték, kivittek, aztán öltöztem és kocsival jöttem haza.. :D Utána 2-3 nap elég kellemetlen, illetve a reggeli kelés, kicsit szar tud lenni, de hamar megszokod. :D

Kár, hogy nem csináltattam meg előbb..

2019. febr. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!