Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS! Spanyolgallérral mit...

SOS! Spanyolgallérral mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Súlyos fitymaszűkületem van. Addig addig tágítottam míg végre ma reggel fel tudtam húzni a bőrt de vissza abszolút nem megy már mindent próbáltam szappan stb de nem megy vissza és nagyon szorítja már eléggé fáj és a színe is teljesen furi lett a makkomnak.

Urológus ismerősünk csak jövő hétfőn lesz addig külföldön szabin. Addig kibírja vagy mit tudok tenni?


2019. febr. 11. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azzonnal másik doki ezzel nem szabad várni főleg hogy már színeződik az sose szerencsés
2019. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu,készülj a metélésre!
2019. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kékes-lilás színe van? Ha igen akkor minnél hamarabb menj orvoshoz mert nagyon nem lesz jó vége.
2019. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen pont kékes színe van és már fáj lüktet is. Sajnos orvoshoz max holnap tudok menni sztk ba hívtam ma nincs bent orvos, valami tovább képzés
2019. febr. 11. 09:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel nem fogsz tudni holnapig várni! Még ma menj vele orvoshoz!
2019. febr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem várhat holnapig, nincs vérkeringés a makkodban, el fog halni a terület.
2019. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kezdek félni de már jobb szerencsére már enyhült a fájdalmam
2019. febr. 11. 10:09
 8/12 anonim ***** válasza:
Kezd elzsibbadni? Semmit sem jelent, ha enyhül a fájdalom. Amíg a fitymát nem sikerül visszahúzni a makkra, addig nem lesz vérkeringés és egyre rosszabb lesz a helyzet.
2019. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát csak ennyire szórakozz súlyos fitymaszűkülettel, előre felkészületlenül! Most azt se tudod mit csinálj, s próbálsz egyezkedni magaddal, a testeddel! A tested egy robot, hiába húzod az időt hogy ne kelljen orvoshoz menned, EZT CSAK ORVOS TUDJA HELYRETENNI MÁR, TE NEM!


EZ SÜRGŐSSÉGI ÜGY, HÚZZ ORVOSHOZ, DE AZONNAL!

Ha nincs a közeledben, hívd haladéktalanul a mentőket (104), vagy az általános segélyhívót (112), és tedd félre az összes hülye kifogásodat, félelmedet, hülyeségedet ami miatt várni akarsz! Még van kb. 3 órád megmenteni a péniszedet, utána már ha elhalt csak az amputáció jöhet szóba! NEM VICC! KETYEG AZ ÓRA! VITESD MAGAD SZAKEMBERHEZ, DE AZONNAL!

2019. febr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat végül elmentem a dokihoz másik sztk ba

Nagyon rendes volt kis metszést ejtett hogy visszamenjen. Azt mondta egy perccel később jövök már amputalas lett volna..

De teljes metélés kell azt mondta, élő is jegyzett egynaposra. Azt mondta gyorsan megcsinálja ne féljek, semmiség az egész pár napig rossz lesz aztán jobb lesz minden téren

2019. febr. 11. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!