Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk voltatok urologusnal...

Fiúk voltatok urologusnal prosztata vizsgálaton? Ha igen hogyan volt a vizsgálat? Fájt nagyon? Hány évesen történt?

Figyelt kérdés

Én szerdán kell menjek urológus hoz

23 éves vagyok

Fel vagyok fázva nagyon



2019. febr. 11. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen voltam először, nem fájt de kellemetlen volt. Aki végezte figyelt hogy ne legyen túl kellemetlen. Másodszor meg majdnem elélveztem, mint Stiffler a Cool Túrában, pedig van barátnőm! :D

Egyik spanom meg 16 évesen kellett hogy elvégezzék rajta, és mindent elmesélt! Az első neki se fájt, de a másodikat orvos durvábban csinálta, úgyhogy nem tudom ezzel mennyire tudod a dolgot elképzelni, kb.egy fél perc éles érzésre készülj, ha lehet, próbálj ellazulni, akkor kevésbé lesz kellemetlen!

2019. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Párszor voltam életemben.

Semmi különös. Terpeszállást kér az orvos, előre hajlással. Gumikesztyűs ujjával felnyúl a végbeledbe (kibírható a fájdalomérzés, megtapogatja az ujjával, kihúzza az ujját és kész.

Nekem azt mondták, hogy utána pár napig (talán 3 napig?) ne menjek vérvételre (laborvizsgálat céljából), mert torzult értékeket hozna ki a laboratórium. Ha ezt kell csinálnod, halasztasd el a prosztatavizsgálatot.

2019. febr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es, ez fura. Vajon ez mire vonatkozik? Mi kerül a vérbe, feltételezem a gyulladt állapotra vonatkozik, különben aki szereti a prosztatamasszázst, annak azt is tiltanák előtte.
2019. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, csak fura, kissé kelletlen, de kibírható. Ne görcsolj rá, lazíts, fúj ki pár mély lélegzetet és kész is vagy.
2019. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!