Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire lenne ciki tesi után...

Mennyire lenne ciki tesi után lezuhanyozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akkor meglátnának meztelenül az osztálytársaim. És csak két fiú szokott zuhanyozni, a többi nem.

2019. febr. 12. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki.
2019. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha van rá lehetőséged, tedd meg! Nem ciki és legalább nem töltöd a tesi után a napod hátralévő részét büdösen és izzadtan!
2019. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

És mi történik ha meglátnak meztelenül .

Mennyivel leszel te kevesebb akkor ?

Ki kell használni az adott lehetőséget .

2019. febr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem teljesen értem, a zuhanyozásban mi a ciki. És mi van abban, ha az osztálytársaid meglátnak? Azoknak kellene magukat szégyelni, akik ezt nem teszik.

Van egy mondás: Ha kinevetnek, örvendezzél: hiszen örömet szereztél. ( Gabriel Garcia Marquez)



.

2019. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én is szégyelltem,de izzadós lévén le kellett zuhanyoznom.
2019. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki, nálunk is szoktak, egy keményebb óra után kifejezetten kérni szokta a tanár.

Hadd lássanak, úgysincs mit szegyelned, nem?

2019. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Miért lenne ciki?? Az a ciki, ha valaki leizzad és úgy veszi fel a ruháját.

Igaz, nálunk se zuhanyzott le mindig mindenki az osztályból, de azért hatan-heten rendszeresen megtettük tesi után. Így lenne normális. (Mi is láttuk egymást, de azt is, aki nem zuhanyzott, hiszen át kellett öltöznie.) Szóval nem ciki.

2019. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Ha le szeretnél zuhanyozni tedd azt,ha nem akkor meg nem.És elvileg mivel a zuhanyzó öltözőkön kicsit beljebb van,a mozsdóban így max az fog meglátni téged aki szintén zuhanyozik.


Boxerban és törölközővel odamész a zuhanyzóhoz és elég ott levenni az alsód,zuhanyzás után meg a zuhanyzóban meg tudsz törölközni és boxert visszavenni.Aki meg téged bámulna annak be lehet szólni hogy mi van meleg vagy.

2019. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
szerintem tedd meg nyugodtan, én úgy szoktam csinálni hogy leöltözök boxerra a derekamra tekerem a törölközőt, boxer le, zuhanyzok, törölköző vissza majd boxer fel és így legfeljebb azok láthatnak akikkel zuhanyzok
2019. febr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mind ugyanazt írtátok, úgyhogy megpróbálom összeszedni a bátorságot és lezuhanyozni.
2019. febr. 17. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!