Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alhasi fájdalom mellett...

Alhasi fájdalom mellett kellemetlen szagú vizelet? Bal here fájdalom?

Figyelt kérdés

Valaki járt már így?

Több hónapja járok orvoshoz és nem tudják mi a bajom. Március elsején kaptam időpontot urológiára. De már októbertől így vagyok. IBS - re gyanakodnak, de még nem csináltak tükrözést! Gyógyszert szedetik velem, de nem igen használ. Mire utalhat a kellemetlen szagú vizelet?



2019. febr. 12. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen orvoshoz jártál hónapokon keresztül? Urológiára meg sehol sem kell várni. Elmész a rendelésre, azt annyi.
2019. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Házi orvosnál voltam ő tovább küldött belgyógyászatra. Ott volt egy lyme kór vizsgálat is, de az eredményre várnom kellett több mint egy hónapot. Széklet minta, vérvételek... Nem tudom te hol laksz én Miskolcra megyek és időpontot kellett kérnem!
2019. febr. 12. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!