Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon ciki, hogy 34 évesen...

Nagyon ciki, hogy 34 évesen abszolút fitymaszűkületem van? Nagyon ciki lesz az orvos előtt?

Figyelt kérdés
Tudóm már rég meg kellett volna csináltatni stb st5b. De nem merek orvosoz menni, mert nagyon cikinek tartom, hogy ennyi idősen ilyen szűkületem van....
2019. febr. 12. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Hogy szexelsz?
2019. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Óvszerrel...és nem fáj képzeld.... bőröstül bemegy... De nem ez a lényeg...
2019. febr. 12. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvos előtt miért lenne ciki ? Látott ő már különbet is, százával. Neki ez csak munkadarab.
2019. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Az orvost nem fogja érdekelni a korod ebből a szempontból. Legfeljebb rákérdez, hogy miért nem csináltattad meg eddig, de ennyi.
2019. febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak ez a munkája, és kész, miért lenne ciki? Ha a barátnőd előtt nem érezted cikinek, én nem a doki előtt szégyenkeznék.
2019. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez a tizenötödik kérdés, amit kiírsz a témában. Tegnap már az egyikben meg is műtöttek, te szerencsétlen...
2019. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És azt nem tartod cikinek, hogy 34 évesen még abszolút fitymaszűkületed van, és itt siránkozol meg keresel kifogásokat, önigazolást, miért ne kelljen kimozdulnod a komfortzónádból, és tenned valamit ellene?


Melyik nagyobb ciki? Szakértő segítséget keresni illetve igénybe venni, vagy az a naplopás amit itt már hetek óta számos kérdésben unalomból leművelsz?

2019. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

"És azt nem tartod cikinek, hogy 34 évesen még abszolút fitymaszűkületed van, és itt siránkozol meg keresel kifogásokat, önigazolást, miért ne kelljen kimozdulnod a komfortzónádból, és tenned valamit ellene?"


Tömény kedvesség, biztatás, támogatás és jóindulat...

2019. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki,nem te vagy az első nála.
2019. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel csak az a probléma vagy ciki, hogy megoldatlanul súlyos szövődményeket okozhat. Jó lenne bátorságot meríteni, én 28 évesen jól jártam a metéléssel. Pedig bitangul fostam én is.
2019. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!