Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan küzdhetném le nagyon...

Tomkesz83 kérdése:

Hogyan küzdhetném le nagyon régóta fennálló korai magömlésem?

Figyelt kérdés

Szexuális életem elején sem bírtam tovább 5-10 percnél, de az első gyermekem születése óta ez legfeljebb 1-2 percre csökkent. A különböző technikáktól a lidocain spay-en át a priligy-ig sokmindent próbáltam, érzékelhető hatás nélkül. Valami átütő erejű dologra van szükségem, itt már nem elég a "verd ki előtte" típusú tanács.

Köszönöm a válaszokat!



#korai magömlés #Korai élvezés
2019. febr. 17. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem elég erős az önkontrollod,akkor sajnos nincs mit tenni.
2019. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én férjem alapból max 3-5 percig bírja, de a lidocainnal 20-30 percig is.

Szerintem az első hozzászólónál van az igazság, neked inkább az önkontrolloddal van a baj. Esetleg keress fel egy szexuálpszichológust.

2019. febr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bizonyára van baj az önkontrollommal. Ha magamnak csinálom szinte bármeddig tudom húzni. De a gyönyörű, izgató feleségemmel nyilván nem ilyen egyszerű kitartani. Ehhez még hozzájön hogy ritkán vagyunk együtt, ami lehet ok és okozat is.

Urológus/szexológus orvosnál voltam, szervi bajom nincs, ő írt fel priligyt, de az nem hozott érzékelhető eredményt.

2019. febr. 17. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyi év után sem figyelted meg testi érzéseid ,és azt hogy lehet kontrollálni .Befejezni az izgalom keltést,elterelni a figyelmet .Elélvezés előtt 6 mp még meg lehet állni.4 nél már az elélvezési reflexek fognak dolgozni .
2019. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt eddig is tudtam, hogy nem tudom kontrollálni, köszönöm az észrevételt. Én leginkább valami hasznos tanácsot várnék, mint például a 2. hozzászólás: a szexuálpszichológus.
2019. febr. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!