Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Here fájdalom, lehetséges?

Netudmeg1997 kérdése:

Here fájdalom, lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv!

Ha valakinek esetleg volt már az írjon, h*lye kérdéseket nem várok...

Pár honapja volt egy gyuladásom a bal herémen az ondovezetékem és a nagy fájdalom elmult, de ritkán ilyen henyre nyilaló fájdalmat érzek ami pár másodpercig tart majd elmulik majd ujra vissaz jön pármásodperc multán, persze voltam már orulogusnál meg minden 5x eddig, de nem talált semmit se,de viszont én itthon találtam egy ilyen kis csomoszerű a here tetején a vezetékben amit félek nyomkodni meg bármi más, az elmulik magától vagy mi legyen? figyelnem kell óda hogy nagyobodik e vagy bármi, én cystara gyanakszok, de már unom ezt az orulogus mert hülyének nézz, és k*rvára nem érti meg hogy enyhe fájdalmat érzek azóta, már nagyon idegesit hogy mi lehet ez, valaki adjon tanácsot akinek ilyen problémája van/volt...


2019. febr. 18. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha már nem a Férfiak egészségénél landolt a kérdésed, akkor hagy válaszoljak legjobb tudásom szerint, mint ápolónő. Javasolnám az Andrológus szakorvost, esetleg az Urológusod "leváltását", azaz kérj másik orvostól másod szakvéleményt. (régi leleteidet vidd)


Kérdéseidre:

"találtam egy ilyen kis csomószerűt a here tetején a vezetékben amit félek nyomkodni meg bármi más, az elmúlik magától vagy mi legyen?"

Elmúlhat, de mivel nem tudni mi lehet, ezért nem biztos. Nyomkodni tényleg nem a legjobb idea.


"figyelnem kell oda hogy nagyobbodik-e vagy bármi?"

Igen, a megfigyelés, hogy növekszik-e: jó ötlet, de ha rendszeresen fáj, az biztos nem normális.


"én cystara gyanakszok"

Ha kis tokos, elmozdítható elváltozás, akár lehet az is.

2019. febr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!