Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki hallott már a microcalc...

Valaki hallott már a microcalcificatio/microliothiasis here meszesedésről?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam here UH-n egy csomó miatt, ami kiderült egy reaktív nyirokcsomó.


Azonban a vizsgáló orvos észrevette apró mészkövek vannak mindkét herémben, más baj nincs.


Azt mondta, ez nem ekkora gond, viszont évente szűrővizsgálatra kell járnom, ugyanis az esélye megvan hogy ilyen herében daganat alakulhat ki... De ez nem tekinthető mégcsak daganatmegelező állapotnak sem, csak van és ennyi.


Elmentem az urológus szakorvoshoz is az UH után, aki szintén ugyanezt mondta, teendő nincs, évente ultrahang.


Hát teljesen összetörtem, a férfiasságom a mindenem és most ezen kell görcsöljek.


Utánaolvastam de angol nyelvű oldalon vannak csak érdemi információk. Ilyen ritka lenne ez a betegség?


Ha valaki írna esetleg azt megköszönném. Kérem a troll válaszok mellőzősét, és a riogató kommenteket is mert van elég bajom.


Csak szeretnék minél többet tudni erről, mert aligha találok infót.


köszönöm


2019. febr. 20. 10:40
 1/1 A kérdező kommentje:
Valaki?
2019. márc. 1. 14:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!