Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megoldható ez orvosi beavatkoz...

Megoldható ez orvosi beavatkozás nélkül? 21F

Figyelt kérdés
Nagyon régóta úgy gondolom, hogy fitymaszűkületem van. Merev állapotban a fitymát ha a makk mögé húzom akkor kellemetlen szorító érzést okoz. A hátrahúzással nincs probléma csak nagyon minimális feszülő érzést érzek. Lánnyal még nem voltam sajnos(több okból is de főleg mert szégyellem a 12,3 centis méretem). Orvoshoz nem megyek, ahhoz túlzottan szégyellem magam, főleg férfi orvoshoz nem :D

2019. febr. 20. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Elsö körben pszichológust javasolnék a beteges szégyenlösséged rendezésére, utána pedig urulógust.
2019. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"szégyellem a 12,3 centis méretem"

Na ezért nem kéne eleve elkezdeni se méregetni, halljátok, fiúkák?

2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A kérdésre is kaphatnék választ esetleg, vagy csak f*******kat kapok?
2019. febr. 20. 21:41
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

"Megoldható ez orvosi beavatkozás nélkül? ... A hátrahúzással nincs probléma csak nagyon minimális feszülő érzést érzek. ... Orvoshoz nem megyek..."

Ha úgyse mész orvoshoz, meg ha amúgy sincs probléma, akkor mi a kérdés?

2019. febr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán olvasd el újra okoska :)
2019. febr. 20. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

1. A méreted átlagos.

2. A probléma NEM odlódik meg orvos nélkül, csak romlik.

3. Orvos esetében lényegtelen a neme.

4. Ha úgysem akarsz változtatni, akkor fölösleges a kérdést kiírni!

2019. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

"Nagyon régóta úgy gondolom, hogy fitymaszűkületem van." - Ahhoz, hogy ne gondold úgy, nem kell orvosi beavatkozás.


"Merev állapotban a fitymát ha a makk mögé húzom akkor kellemetlen szorító érzést okoz." - Ahhoz se kell orvosi beavatkozás, hogy ne húzd mögé.


"Lánnyal még nem voltam sajnos(több okból is de főleg mert szégyellem a 12,3 centis méretem)." - Ennek a megoldásához se kell orvosi beavatkozás.

2019. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy relatív fitymaszűkületed van, a tüneteid erre utalnak. Ezt legtöbbször műteni kell, de az is előfordulhat, hogy nem. Ezt viszont a gyakorikérdések orvoscsapata látatlanban biztosan nem tudja neked megmondani. Fordulj orvoshoz. Nem kell szégyenkezned, nem te leszel az első, akit ezzel kezel. Viszont ha súlyosabb a dolog, akkor később egy lánnyal sokkal rosszabbul fogsz járni. De ha egy szakemberhez félsz elmenni, aki naponta több tucat nemi szervet kezel,akkor valószínűleg pszichológus is kell, mert ez akadályozni fog a párválasztásban is.
2019. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez enyhe fitymaszűkület,célszerű lenne urológushoz elmenned és lehet tudna krémet felírni neked. Sikosítóval esetleg megpróbálhatod a fitymád tornáztatni
2019. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!