Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben, a fitymát...

Maszturbálás közben, a fitymát mennyire ajánlott erősen húzogatni?

Figyelt kérdés
Pár napja, makk tisztitás közben erősen hátra húzom olyankor kicsit fáj de nem vészes..

2019. febr. 21. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
hát ha fááááj akkor neeee csináááááld
2019. febr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyire csak tudod nem lesz baja, sőt! Viszont mossad és a kezed is nehogy begyullaszd.
2019. febr. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Finomabban huzogasd csak. Jobban is esik úgy.
2019. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nekem van igazam válasza:
5%

Szerintem egy órás napraforgó olajban áztatás miatt lehet könnyebben csúszik majd.kiverésnél is lehet ott marad egy kicsi, amin majd elcsúszik a kezed, de hát sózzad le, max kicsit csípi! Én személy szerint a 98Ft/kg penny-s sót szeretem... Meg vagyok vele elégedve! Remélem tudtam segíteni!


UI:olívaolaj is megfelelő, és még természetesebb is! :))

2020. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sandrisbp ***** válasza:
Valahogy azt gondolom a kérdésedből, hogy nagyon fiatal lehetsz még. Lehet, hogy az az oka, hogy picit szűk a fitymád. Ha nem áll a farkad, könnyebben hátra tudod húzni, nem? Húzogasd olyankor hátra, és valamennyi ideig hagyd is úgy, de vigyázz, hogy nehogy elszorítsa a makkod, ha feláll közben. Lassan, finoman húzogasd maszti közben is (ne heveskedj, még ha nagyon úgy is érzed, hogy nagyon begerjedtél - mert attól berepedhet a fitymád és akkor a hegesedés miatt szűkebb lesz, nem tágabb!) - és attól teljesen elmúlik, ha egy kis relatív szűkületed van.
2021. márc. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!