Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valakinek volt már ilyen...

Valakinek volt már ilyen kellemetlen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 21 éves férfiú vagyok és a panaszom az lenne, hogy napok óta fáj a jobb oldali herém, de olykor kisugárzik a lágyékomra, a combomra, az alhasamra és néha fáj a jobb oldali vesém is. Felfázásra azért nem gyanakszom mert nem csíp, nem véres, nem gyakori és akadozó. A herén nem tapasztaltam semmilyen elváltozást, mint például csomót, megnagyobbodást, pirosodást. Vizesedést sem érzek benne. Mintha a here melletti, illetve mögötti véna vagy pedig ondóvezeték lenne érzékenyebb. Lázam nincs és hányingerem se igazán. Szerintem azt már csak bemesélem magamnak. Szeretnék elmenni mindenképp urológushoz ha nem múlik el a hétvégén, viszont eddig sajnos azért nem mentem, mert bíztam benne hogy elmúlik. Hol jobb, hol rosszabb. Séta közben nem fáj, viszont ha megerőltetem magam akkor igen. Fürdés után amikor megvizsgáltam és megtaláltam a fájó, érzékeny pontot, onnantól kezdve eléggé fáj és sugárzik az alhasamba valamint a vesémben is érzem a fájdalmat. Kérdésem igazából csak annyi ami fent is olvasható, hogy valakinek volt e már ilyen és ha igen akkor mennyi időn belül múlt el és orvos mit mondott?

Válaszokat előre is köszönöm és nem szeretnék olyan választ kapni, hogy miért nem mentem még el, ha érdekel a miértje és tudni akarom mi ez akkor menjek el. Elfogok mindenképp, csak érdekel más élte már ezt meg és hogyan.



2019. febr. 21. 20:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!