Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükület vágás nélkül...

Fitymaszükület vágás nélkül is lehet?

Figyelt kérdés

Hello, középkorú (48-eves) 2-es cukros vagyok.

volt egy durva influenzám 1 éve, 3 féle antibiotikum, közben meg 2-es cukros vagyok, és bekaptam a végére egy kemény gomba fertőzést. Ami csak 2 hónap alatt ment el,

a sok steoridos gombakrémre, na a fitzma utolsó részén elég erős szűkületem lett..

1 év után is, ha megpróbálom felhúzni a fitymám a végére, apró repedések lesynek az elejátpl 4-5 miliméterig, és ránézve tükörből, amikor hátra van húzva, piros az a réteg, gondolom gyulladt..


szerencsére a makkon már nincs semmi gond, de rendesen ha lehuzom a gétig a fitymám, vérzik, mintha zsilettel bevágnák mindenhol, és fáj is kb úgy (és látszanak is ennek a fizikai behatásnak a himvesszővel párhuzas irányban).


Ahogy olvasom csak a vágás marad, de én attól félek, hogy a vágás után majd a következő 1cm is vágásra kerül hamarosan, szal ugyanúgy beszűkül.


Érdekelne azok véleménye, akik átestek ilyen utolagos szertartáson, és hogy cukrosként mi a vége.



2019. febr. 23. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Influenzára (vírus) 3 féle antibiotikum (bakteriális & gombás fertőzésekre való gyógyszer) majd szteroidok??? Jézusmária! Nemcsoda, ha tönkrevágtad egy életre a fitymád! Épeszű orvosok vírusfertőzésre nemhogy nem írnak antibiotikumot, inkább pont hogy lebeszélnének róla mert SZIGORÚAN TILOS! Az antibiotikum nem hat a vírusra! Ha elcseszted az egészet akkor ezzel kezdted! Most már csak a metélés segít, túl késő! Bocs!
2019. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sok mindenen vagyok túl, nem zavarna a fitymálás. Amitől félek, hogy ez a cukortól van, és a vágás után is kialakulna. Inkább olyanok válaszát várnám, akik ilyenben benne voltak, de gondolom nem
2019. febr. 23. 22:05
 3/7 A kérdező kommentje:
mármint, hogy te nem voltál ilyen helyzetben.
2019. febr. 23. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem cukros voltam, csak szűkületes. De megszenvedni épp elég volt, és nem kevés utánajárás is, hogy megmentsem ami menthető és szaktanácsot is kaphassak valaki hozzáértőtől, mert csak orvossal manapság már nem lehet igényes, jó megoldást kieszközölni.
2019. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt vágás de nem cukor miatt. Apróbb kellemetlenségek vannak az első 2 hétben de kibírható. A cukor miatt egy picivel lassabban gyógyulna a sebed de nem vészesen. A kajára oda kell figyelni mert sok cukros azt hiszi, hogy elég a szuri vagy a te esetedben a tabi.
2019. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem csak körülmetéléssel lehet fitymaszűkületet kezelni,hanem bemetszéssel,fityma plasztikával.Orvostól célszerű érdeklődni,mert ők maguk nem fogják felhozni ezeket a lehetőségeket
2019. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

A kérdező cukorbeteg is! Ne szédítsétek, hogy így is lehet meg úgy is lehet. Neki csak a körülmetélés a megoldás!!! És minél előbb!!!

A cukorbetegeknek a sebek is nehezebben gyógyulnak. Illetve a vizeletükben több a cukor. Ami táptalajt biztosít a fertőzéseknek.

Ha elmegy a dokihoz, és kimondja, hogy ő még cukros is, azonnal a körülmetélést fogja javasolni.

2019. márc. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!